Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha találtam az utcán egy...

Ha találtam az utcán egy SIM-kártyát, mit érdemes csinálni vele?

Figyelt kérdés
Hogyan juttathatnám vissza a tulajdonosához?

2023. júl. 6. 18:50
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Fölösleges visszajuttatni. Mire visszajuttatnák, úgyis kap másikat. Ha meg csak eldobta, akkor meg csak fölösleges energia.
2023. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi a valószínűsége hogy telefonálás közben esett ki a mobiljából.

Ha nagyon nagyon szeretnéd, megnézed hogy melyik szolgáltató logója van rajta, és oda eljuttatod.

De pl. amikor valaki új simet kap, a régi érvénytelenítődik, egy ilyet találhattál.

2023. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szolgáltatónak vidd vissza, ha aktív előfizetés akkor a rajta lévő sorszámból tudják azonosítani. Ha inaktív akkor pedig megsemmisítik.
2023. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dobd el és a telefonodba ne tedd be. Más dolgod nincs vele.
2023. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit, dobd a kukába.


Sok éve én is találtam egyet a villamoson, bevittem egy telenor üzletbe, mert úgyis útbaesett és ott mondták, hogy dobjam ki a kukába.


Ha nagyon akar, egy ezresért kap új sim kártyát bármelyik üzletben, egyszerűen nem érdemes foglalkozni vele.


Ráadásul 99%, hogy egy hajléktalan nevén van és egy bűnőző használta, aki így szabadult meg tőle.

2023. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!