Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG-G8 telefonodat mire...

Coolbezdi kérdése:

Az LG-G8 telefonodat mire cserélnéd le vagy mire cserélted le?

Figyelt kérdés

2023. júl. 9. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne cseréld le, hacsak nincs összetörve, mai napig nagyon jó telefon. Üveg hátlap, fém keret, 4K optikai stabilizált kamera, SnapDragon 855, 6Gb RAM, 128Gb tárhely, 6.1" OLED kijelző, Android 10, Sztereó hangszóró.


A mai telefonok is ezeket tudják.

2023. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, ezért érdekel valami hasonló mobil. A páromnak Samsung-ja van, általában 1,5-3 évente valami nyűgjük van. Ezért az már kilőve. Az LG sajnos már nem gyárt telefonokat. Az ujjlenyomat érzékelő már egy ideje nem müködik, ezért szeretném lecserélni.
2023. júl. 10. 06:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi a kereted rá? Android vonalon nézelődnél?

A következő márkákat tudom ajánlani: Motorola, OnePlus, Realme, Honor, Huawei (ha a google hiány nem zavar).

De fontos, hogy olyan telefont válassz, amely tud legalább annyit, mint az LG, pld OLED-ről IPS-re nem érdemes váltani, nehéz megszokni.

Ha pontosabb típusokat szeretnél, írd le mennyi pénzed van rá, és mire szeretnéd használni a telefonod.

2023. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A lényeg hasonló méret, vezeték nélküli töltés, ujjlenyomat olvasó, bövíthető memoria, jó kamera és az se baj, ha még vizálló is. Az ár kb. 500€ legyen.
2023. júl. 15. 03:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!