Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okosórán lehet beszélni?...

Okosórán lehet beszélni? Lehet, hogy fura kérdés, de nem értek hozzá. Ott tudok hívást fogadni meg beszélni is bele? Úgy, h a telo mondjuk a hátizsákomban van? (bluetooth)

Figyelt kérdés
2023. júl. 10. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Van olyan is.
2023. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
milyen okosora?
2023. júl. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

attol függ milyen smart watsch az én samsung watch 5 órámal tudok ilyet csinálni ha Bluetooth a telefomon be van kapcsolva és pårositva van az óråval ,sőt ha valaki hiv csilingel az órám is hogy hivnak.

viszont ėn csak telefonon keresztül tudok bårkit is felhivni beszėlni viszont tudok már az órån is.

2023. júl. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan lehet. Nekem nem kell telefon sem hozzá, e-sim használatával simán tudok hívni, hívást fogadni, üzenetet fogadni, küldeni.
2023. júl. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem "fapados" okosórám van, talán sportórának hívják hivatalosan, nem tudom. Fitbit Charge 4. Be tudom azt állítani, hogyha hívnak, akkor az órán látom, ki hív, és alapvetően fogadni is tudom a hívást. De beszélni csak a telefonon tudok, szóval max akkor működik ez a "telefon a hátizsákban marad" szituáció, ha épp a fülemben van a füles, mert mondjuk épp zenét hallgatok. De a gyakorlatban még nem próbáltam ki.

Viszont hívást elutasítani az órán is tudok, de ennek nagy jelentősége nincs.

2023. júl. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ha ilyen fülest veszek, akkor ott tudok hívást fogandi, meg beszélni is? Elér a fülemig a hang? Hosszú szőke haj sem akadály?
2023. júl. 11. 10:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Venni akarsz egy smart watch vagy van is már.
2023. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Venni akarok, de ha nem lehet rajta beszélni, akkor nem veszek.
2023. júl. 11. 12:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha elmondod milyet akarsz venni akkor elmondom hogy lehet e rajta beszélni
2023. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amihez odaírják, hogy e-sim, vagy LTE, azokkal lehet beszélni alapból.


De én vagyok az 5-ös válaszoló, szóval a füleses kérdést nekem címezted. Ebben az a lényeg, hogy az óra magától nem képes hívást bonyolítani. Viszont van a telefon, az küldi a jelet az órára, hogy kapás van. Ha azon felveszem, akkor igazából a telefonon veszem fel, az óra tulajdonképp távirányítóként működik. A füles sem működik a telefon nélkül, ugye arra is a telefon küldi a hangot, meg a mikrofonja a telefonba küldi vissza.


Nekem a Samsung telefon - Samsung Galaxy Buds2 - fitbit Charge 4 megfelelő kombinációba ahhoz, hogy működjön, gyorsan kommunikálnak egymással az eszközök. A füles kb. 10-15 méterről "látja" a telefont, az óra meg talán 5 méterről. Viszont más eszközökkel valószínűleg más tapasztalatom lenne.

Az, hogy szőke hosszú hajad van, maximum a technika megértésében akadályoz, de ezt ne vedd komolyan, csak vicc volt.

De én alapból nem ajánlom a fitbitet. Régebben jó volt, de aztán megvette a google, azóta az appje egy nagy szar. A következő órám egy Samsung watch lesz. (Abból például az LTE verziókkal tudsz telefon nélkül is telefonálni. Én mondjuk nem olyat fogok venni, mert az egyrészt drágább, másrész munka miatt amúgy is mindig nálam van a telefon.)

2023. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!