Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mèg sosem volt bluetoothos...

Mèg sosem volt bluetoothos fülesem. Úgy is tudnék zenéthallgatni Vele a telefonomon, hogy közben a hátizsákomban van a telefon?

Figyelt kérdés
4,7-es a kijelzője, és a legtöbb farmerom zsebébe nem fér bele....
2019. jún. 24. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ez az előnye, hogy vezeték nélküli átvitellel menjen. Igaz van némi hatótávolsága, de ez még simán, beletartozik (én is, részben emiatt vettem Bluetooth fülhallgatót/headsetet, illetve karkötőt).
2019. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudsz és nagyon helyes, hogy zsákban hordod a telefonod! NEm tesz nekik jót a zsebben hordás!


Arra azért figyelj, hogy a vezetékes fülhallgató sokkal kevésbé meríti a telefont, illetve az ugye végtelen üzemidővel rendelkezik, míg a BT-s lemerül, illetve könnyebb is elhagyni.

2019. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még akár kiskocsin is húzhatod magad után. Ha már egyszer drótnélküli, akkor ki kell használni a lehetőségeket.
2019. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy irtatok! :)

Zoli, a kmmented elso felén jot mosolyogtam :)

Nem volt mèg sosem semmi bluetoothos cuccom, igy nem tudtam, hogy a taskamig “eler”-e, meg hogy baj -e ha valami (a taskam “fala” az utjaban all :D


Igen, egyebkent az bennem is felnerult, hogy elhagyasveszelyes a tortenet.... zsinoros, ilyen nyakbaakasztos fulest szeretnek. Ezzel esetleg vannak tapasztalataitok, hogy az mennyire csuszkal?

I

2019. jún. 25. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Rálátással 4-8 méter táján várható a működő kapcsolat határa. Mivel egy nagyon kis teljesítményű rádiós kapcsolat, érzékeny az árnyékolásokra.

Nekem bt fejhallgatóm van, arra rákötöttem egy hurkot vékony zsinórból, pl. bringán azt még a nyakamba akasztom és ha le is csúszik, el nem hagyom.

2019. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!