Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudjam hogy a kifizetet...

Honnan tudjam hogy a kifizetett fóliát rakta e a telomra mikor hátravitte a telefont ehhez,es vagdosva van a kamera melletti rész?

Figyelt kérdés

6000 ft feletti az ára erős ütésállo képernyővédőt fizettem ki a yettelnél.

Először ferdén tette rá,meg alatta volt a kosz mivel garanciás kértem cserét.


Most meg olyan a folia hogy latszik hogy elöl a kamera résznél ő vagdosta meg ollóval,es kiprobáltam az ütést csak körömmel rákoppintva egyből sérül is.

Átverhettek?

Nem üvegfolia hanem annál dragább spécibb erősebb drága.

Csak nem tudom valoban az van e rajta..



2023. júl. 11. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi azt honnan tudjuk? .. és ha átvertek? Mivel elszel előrébb ha akármit is mondunk
2023. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A vastag folia miatt tort ossze a kdpernyom!!!
2023. júl. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Honnan?gondolom vki ert ahhoz hogy fizetett foliat van ilyen hogy a kamera részét körbe kell vágni mert nem passzol a telefonra? Ugy tudom minden telefonhoz van gyártott folia.

Meg hogy atom erős fóliánál létezik ilyen hogy egy kisebb körömütés már "meghatja", es mikrorepedései lesznek?akkor hogy birná ki, ha csak leejtem?

2023. júl. 12. 06:41
 4/11 A kérdező kommentje:
*drága fóliánál van ilyen?
2023. júl. 12. 06:42
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Pont az a lenyege, h a folia seruljon, ne kijelzo
2023. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sosem bíztam semmilyen mobilos üzletben, inkább én teszem fel otthon. Párszor megnéztem videókat, és szépen, óvatosan saját magam felraktam bármilyen fóliát, pedig nő vagyok és szőkésbarna.:D
2023. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is feltudnám rakni. De nem is gondoltam volna hogy üzletben viszont ez nem megy az ügyintézönek és ha én teszem fel akkor nincs rá garancia. Vagy lehet direkt tette fel rosszul hogy visszavigyem cserére es rárakja az olcsót?
2023. júl. 12. 18:08
 8/11 A kérdező kommentje:

Na ma leesett a telom betört a kijelzője.

Ennyit a fóliáról.

Minek a telefonra folia akkor?

2023. júl. 13. 18:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Aha.. 🤣
2023. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nem meg kellett volna védenie a kijelzőt?
2023. júl. 13. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!