Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon éri meg 100.000...

Milyen telefon éri meg 100.000 Ft alatt?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy a70-em kamerája kezdi megadni magát, ezért új telefont nézek. Igazából egy megbízható készüléket szeretnék, aminek nem gány a kamerája. :) Samsungtól kicsit elment a kedvem, mert látványosan butult a kamerája ahogy öregedett. nézegettem többet is, de itt az oldalon elment a kedvem a xiaomi-tól, és az oppo-tól is. Vivo-ról kevés véleményt találtam, az is megosztó ^^` Segítsetek!

2023. júl. 6. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"látványosan butult a kamerája ahogy öregedett"

Ezt mégis hogy gondolod? Romlott a szenzor? XD

100 ezer alatt manapság csak alsókategóriás készülékeket kapni, kamerája egyiknek sem lesz világmegváltó.

2023. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
65%

ha a samsungban nem bízol akkor kínaiban se.lenne még lg vagy sony,de azok nem az alacsony áraikról ismertek.esetleg a motorola,de az a lenovo birtokában van és kínai alkatrészekből áll a telefonja.

az a34-kamerájának nézz utána,ez lenne a legjobb.van még xiaomi 12 lite aminek papíron jobb a kamerája,de több mindenben elmarad a samsungtól.

2023. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
használtan iPhone 12 v. 13 100ezer alatt megéri.
2023. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha más problemája nincs, akisi, kijelző rendben, akkor lehet egyszerűbb, olcsóbb szervízbe vinni
2023. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha majdnem mindentől "elment a kedved", szerintem nézz megy egy Motorola-t, korrekt áron elég jó készülékeik vannak.
2023. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
látványosan butult a kamerája ahogy öregedett :D ezt pont így értem. Nem értek hozzá, lehet a szenzor. Mikor vettem jó képeket csinált, most ha nem süt kint hétágra a nap, akkor bent a szobában már nem fókuszál ki arcot :( a videók most kezdtek el akadni/ugrálni. Nem világmegváltó kamerát szeretnék, csak nem szart :) kezdetben ez is megfelelt, és 100 alatt volt
2023. júl. 6. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!