Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van akkor ha azt írja a...

Mi van akkor ha azt írja a faceID hogy "A face ID nem érhető el próbálja meg késöbb beállítani a face ID-t"?

Figyelt kérdés
2023. júl. 11. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Olyankor a face ID nem érhető el. Esetleg próbáld meg később.
2023. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondanál néhány részletet?

Új készülék? Használtan vetted? Volt javítva? Kijelzőcsere volt?

2023. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

"Használtan vettem showme-ről"

Hát akkor gyorsan vidd vissza!

2023. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan ez a problémám. 6 hónapja vettem a yettelnél a telefont, és először olyan 2 hónap után jelentkezett ez a probléma. Újraindítások után többször is működött egy kis időre, de azután újra megjelent. 2x volt ezzel a problémával a yettelen keresztül szervízbe. Először úgy kaptam vissza hogy javították, de ugyan úgy jelentkezett a hiba. Másodszorra pedig úgy kaptam vissza, hogy a szervíz nem talál semmi hibát(ez volt áprilisba)utána tényleg minden szuperül működött a mai napig:)
2023. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!