Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » “Ez a kapcsolat nem privát....

“Ez a kapcsolat nem privát. Előfordulha hogy a *** webhelyként próbálja beállítani magát hogy ellopja az ön személyes vagy pénzügyi információit.” Ezt el szabad fogadni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ, milyen oldalt nézel meg.

Lehet csak valami Pistike oldal, SSL meg mindenféle tanusitvány nélkül.

2022. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy filmet szerettem volna megnezni Videan
2022. ápr. 8. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az nem a videa, hanem valami másik oldal. A rendes videa oldalon biztos nem ir ki ilyent.
2022. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ohh oke koszi
2022. ápr. 8. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor viszont legyél óvatos, mert az ilyen filmekhez szokott ajándék is járni.

Csak az nem látszik rögtön.

2022. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem ugyanezt írja ki az e-mail fiókom belépő oldalán. Nem tudok belépni. Minden más működik, de ez nem. Fogalmam nincs, hogy mi történt tegnap óta, és hogy ez miért van.

Minden "ajánlást" kipróbáltam már. Nem értek hozzá, ezért nem tudom, hogy miként tudok segíteni a problémán. Más böngésző esetén is ez a helyzet. Minden megy, mindehova be tudok lépni, az e-mail fiókomba nem.


Valaki...???

2022. ápr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Melyik email?
2022. ápr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ohh ertem koszonom szepen a valaszokat
2022. ápr. 9. 09:17
 9/10 anonim ***** válasza:
#6: rendesen működik a gépeden az óra?
2022. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

9-es!

Igen, rendesen működik az óra, előtte is így volt.


Köszönöm szépen, úgy néz ki, hogy jelenleg oké minden. Valaki ajánlotta, hogy http:// induló oldalról próbáljak belépni, ne közvetlenül onnan, ahonnan szoktam. Így most jelenleg működik.

Úgy néz ki, hogy egy frissítés után "dőlt össze". Csak az az érdekes az egészben, hogy a többi nem, csak ez az egy oldal.


Na mindegy, nem értek hozzá, nem látom át az összefüggéseket informatikailag, nekem az a lényeg, hogy gondtalanul pörögjenek az események. :)


Köszönöm mindenkinek, aki segíteni szeretett volna!

2022. ápr. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!