Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Digitális jóllét probléma, ki...

Digitális jóllét probléma, ki lehet iktatni teljesen, a megfigyelést vagy részletesen? Gondolom az adatokat nem lehet meghamisítani?

Figyelt kérdés

A probléma, hogy rejtve szeretnék kommunikálni, de a digitális jóllét alkalmazás kb mutatja az összes alkalmazáson töltött időt - tényleg az összeset - Még ha felfüggesztem, akkor is vissza kapcsolás után azt vettem észre, hogy frissül.

Vagy van olyan kommunikációs felület, amit nem érzékel a Digitális jóllét program.

-gmail

-discord

-whatsapp

-viber

-messenger

Amit eddig próbáltunk!

A lényeg, hogy ne csináljon róla konkrét statisztikát a Digitális jóllét, hogy mennyi időt töltöttem az alkalmazáson és hány értesítés/üzenet érkezett!


Ui.: Nem gyerek vagyok, nem a szüleim ellen tervezem használni és nem is illegális dolgokra!



2023. júl. 13. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom erről van szó:

[link]

a programok letiltása:

[link]

[link]

[link]

2023. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen így lelehet tiltani, de vissza is kellene kapcsolni és akkor van az a probléma, hogy frissülnek az adatok.
2023. júl. 13. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
ez csak kinaban van. Pl. Nekem a csgo inventorim 6000 dollart er, es hallottam hogy kinaban mashogy neznek ki a skinek, pl nem lehet rajta koponya.
2023. júl. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha nem akarod, hogy monitorozzon, akkor minek használod?
2023. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy akarom használni, hogy ha akarom, akkor monitorozzon, ha nem akarom, akkor ne monitorozzon! Ennek megvan az oka!

De nem így működik most, használtam 2 órát egy alkalmazást, kikapcsoltam, használtam tovább az alkalmazást 10 percig, vissza kapcsoltam és már 2 óra 10 percet írt a digi jóllét!

2023. júl. 14. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!