Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs újraindítás...

Miért nincs újraindítás lehetőség az Iphoneokban mint pl -a Samsungokban?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Minek?

Kikapcsolod, meg vissza.

És ott a kényszerített újraindítás lehetősége is.

Hány menüpontot akarsz még?

2023. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert még nem jutottak el odáig. Widget és AOD is csak mostanában került be xd
2023. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
AOD volt az első amit kikapcsoltam. Tök felesleges. Csak azért tették bele, hogy befogják a droidosok pofáját.
2023. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Az Iphone-ok sokkal letisztultabbak, sokszor nagyon is, és sokszor minimalista, nincs túl sok beállítási lehetőség, stb.

Amúgy elárulok egy titkot, és lehet valamennyire tudatos fricska is ez az Apple-től: egy Iphone-t soha nem kell újrakapcsolni, de tényleg. Nem olyan, mint az android, hogy 2 hét után már feltűnik, hogy laggol, és adsz neki egy restartot.

2023. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

#3 Ahogy az meg van csinálva ios-en tényleg nagy hülyeség xD


#4 "egy Iphone-t soha nem kell újrakapcsolni"

Ja, nagyon jó volt mikor nem tudtam megnyitni a kamerát, mert automatikusan crash-elt és csak az újraindítás oldotta meg xd


"Nem olyan, mint az android, hogy 2 hét után már feltűnik, hogy laggol, és adsz neki egy restartot."

Ez is hülyeség, én havonta egyszer indítom újra, akkor is csak azért, hogy frissüljön. A mai telefonokban egy újraindítás nem sokat ér, ugyanis a rendszer automatikusan törli azokat a folyamatokat, amik fölöslegesen futnak. Utoljára Android-os telefont laggolni 2014-ben láttam.

2023. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ja, nagyon jó volt mikor nem tudtam megnyitni a kamerát, mert automatikusan crash-elt és csak az újraindítás oldotta meg xd"

Azt hogy sikerült összehozni?


"Utoljára Android-os telefont laggolni 2014-ben láttam."

2014 óta nem használtál androidot?

2023. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

"Azt hogy sikerült összehozni?"

Az ilyenek megveszik au ájfón 4-et amin már kétszer átment a vonat, meg 5x beázott és 3x Pistike szerelte akinek a 22-es villáskulcs a legkisebb szerszáma otthon.

És ezt várják hogy a 10 éves összemókolt teltfon pontosan olyan röccenésmentesen működjön mint a 14promaxegyterabájt!

Persze nem fog úgy működni és a süket agyával levonja a következtetést: minden ájfón szar! És ez még nem elég neki, idejön, meg a többi fórumra és elmondja mindenkinek, hogy minden ájfón szar!

És ezekből a hülyékből sok van.... Amikor egymásra találnak, akkor közösen megállapítják hogy minden ájfón szar!

Mindezt egy 10 éves droidos telefonról írja amit közmunka végzése közben talált valamelyik kukában.

2023. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 "Azt hogy sikerült összehozni?"

Fogalmam sincs, egyiknapról a másikra lett ilyen. Én arra tudok tippelni, hogy betelt a RAM. Eredetileg Instagram-on akartam valamit kitenni, de az alkalmazás crash-elt. A rendes kamera alkalmazás pedig meg se nyílt. Talán csináltam róla videót is.


"2014 óta nem használtál androidot?"

2012 óta vannak Androidos telefonjaim. Sosem az olcsó szar fajta. Ha normális gyártótól veszel telefont, akkor azzal nem lesz gond. Kár, hogy ilyenből nem sok van.


#7 "Az ilyenek megveszik au ájfón 4-et amin már kétszer átment a vonat, meg 5x beázott és 3x Pistike szerelte akinek a 22-es villáskulcs a legkisebb szerszáma otthon."

Vadonat új volt lol


"Mindezt egy 10 éves droidos telefonról írja amit közmunka végzése közben talált valamelyik kukában."

Nincs 3 éves a telefonom xd Viszont sikerült hozni a kretént, gratula :D

2023. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!