Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan törölhetek terméket...

Hogyan törölhetek terméket bestbyte-ról?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy telefont, de a sok negativum komment miatt inkább meggondoltam magamat, viszont nem találtam rendelés törlés opciót, írtam email-t nekik hogy töröljék de eddig semmi válasz.

2023. júl. 15. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ha személyes átvételt választottál. Nem tudni, mikor írtál, és mikorra várható a termék. Esetleg telefonálhatsz is.
2023. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kiszállítással rendeltem, írtam emailt rá pár órával később de még nem érkezett válasz, azóta máshonnan megrendeltem a terméket amit szerettem volna.
2023. júl. 15. 23:39
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez vásárlási kötelezettséget jelent a kiszállítási díjjal együtt, gondolom erre felhívták a figyelmed. Később elállhatsz, de az utóbbit nem kapod vissza.
2023. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb, ha nem veszed át. Ekkor vissza kell utalniuk a pénzt egy idő után. De ha átveszed, akkor is vissza tudod vinni.
2023. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3: A kiszállítási díjat is vissza kell fizetniük.... amit nem fizetenek az a visszaköldési díj... ezért jobb simán nem átvenni.
2023. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, nem vagyok jogász, mindenesetre ez nem túl fair dolog. Nem kellett volna elkapkodni a vásárlást.
2023. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem kártyával fizetnék mivel az nincs, utánvétellel oldottam volna meg, nem rendeltem még online főleg nem nagyobb összegben, ezért is féltem elsőnek megrendelni, de azóta sem email-t nem kaptam sem sms-t hogy most mi van az eszközzel így még felhívni sem tudom hogy szeretném lemondani, az email-re nem válaszoltak még azóta sem, felhívni meg nem tudom hol lehetne. Ez volna az első vásárlásom nagyobb értékben, nem szoktam online vásárolni, eddig mindig volt felnőtt a közelemben aki elintézte és bevitt az áruházba, de már felnőttem és szerettem volna én magam állni a saját dolgomat, tudom hogy elsiettem meg minden, de nem tudnék kétszer fizetni ha mégis kihozznák a bestbyte-tól amit nem akarok már.
2023. júl. 16. 11:28
 8/15 anonim ***** válasza:
A főoldal aljának a jobb oldalán van telefonszám, de hétvégén nem működik, csak holnap 9:00-tól.
2023. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha kihozzák és nem veszed át, soha többet nem tudsz onnan rendelni, mert tiltva leszel.
2023. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha így is lenne, majd regisztrál egy új fiókot :)
2023. júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!