Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha már nincs szükségem a...

Ha már nincs szükségem a feltöltőkártyás sim-re, hogy törölhetem, szüntethetem meg?

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a szolgáltatóhoz és mondod az ablaknél ülő néninek vagy bácsinak hogy meg szeretnéd szüntetni.

Vagy csak egyszerűen hagyod a fiókban, nem töltesz rá, lejár és megszűnik.

2023. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnik magától.
2023. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1., Bármikor lemondható. Be mész az adott szolgálató ügyfél szolgálatára és viszed az adott sim kártyát, és a feltőtőkártyás csomag megszüntetését kéred. 2., Nem töltöd fel! És az utolsó feltöltés utáni egy évvel később automatikusan megszűnik. A lényeg ne tölts fel újra!
2023. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Én ilyenkor simán összevágom és kidobom a kártyát. De el is teheted emlékbe. Magától lejár, ha nem használod.
2023. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rajta egyenleg akkor menj be és szüntesd meg, akkor visszakapod az egyenleged. Ha csak hagyod lejárni akkor elvész, így ezt csak akkor tedd ha nincs már rajta semmi, vagy jelentéktelen összeg ami egy perc hívásra se elég. Ha annyi legalább van még rajta akkor beszéld le előtte.
2023. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!