Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telegram alkalmazást hasznalók...

Telegram alkalmazást hasznalók! Nem szinkronizálom a Telegram fiókot a névjegyzékkel (telefonkönyvvel). Így hogyan tudok telefonszám vagy név alapján megtalálni vkit a Telegramban? Hol kell keresni, hogyan?

Figyelt kérdés
Ahogy eddig próbáltam, úgy nem sikerült.

2023. júl. 15. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy pl tesóm is regelve van, nyilván tudom a nevét, telószámát, de hogy kell keresni? Már próbáltam vhogy, de úgy nem találta meg.

A telefonkönyvet pedig nem akarom szinkronizálni.

2023. júl. 20. 05:10
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki?
2023. júl. 20. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig működnie kellene. Két módszer van erre a Telegramnál:

- A telefonszám: A Telegramon a Névjegyek részben, a Névjegy hozzáadását kiválasztva elmentheted a telegram névjegyek közé a telefonszámát. Nemzetközi formátumban kell megadni, Pl: +36201234567, majd adj neki egy nevet, és nyomj a mentésre, vagy a készre, vagy az okra, vagy bármire, ami ilyesmi :)

- Felhasználónév: A Telegram keresőjében keress rá a felhasználónevére, ha van.

2023. júl. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg , milyen nevet választott ?
2023. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De nem csak róla van szó. És egyelőre nem akartam ismerősöket felvenni, csak rájuk keresni.

Nektek van Telegram fiókotok?

2023. aug. 2. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!