Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném kipróbálni az...

Szeretném kipróbálni az IPhone-t. Még soha nem volt, de viszont szükségem van a 20-as, és a 30-as telefonszámomra is. Az egyik magánszám (20), a másik pedig munkás szám, amit a munkahely fizet. Hogyan tudok a Yettelnél ESIM-re váltani?

Figyelt kérdés
A munkáltatós SIM kártyát nem akarom ESIM-ezni, az úgy marad, ahogy eddig is volt. Viszont a sajátommal azt csinálok, amit akarok. És mivel az IPhone készülékek csak egy fizikai, és egy ESIM kártyára vannak optimalizálva, ezért úgy döntöttem, hogy a saját szolgáltatóm SIM kártyáját alakítom át ESIM-re. De kérdés, hogy ezzel a hagyományos SIM kártyát deaktiválja a Telenor? És ha igen, akkor mit tudok tenni, hogy ha nem jön be az IPhone, és visszamennék androidra? Vissza lehet csinálni ezt az ESIM-ezést egy hagyományos kártyára?

2023. júl. 6. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Bemész a Yettelbe és mindent elmondanak.
2023. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt minden le van írva: [link]

Röviden: természetesen deaktiválják, minden további nélkül vissza tudsz váltani fizikai SIM-re.

2023. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont erre voltam kíváncsi!
2023. júl. 6. 14:05
 4/9 anonim válasza:
41%
Ez itt a Yettel ügyfélszolgálat szerinted?
2023. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a része ugye megvan?


"A megoldás mostantól elérhető új és meglévő kisvállalati ügyfeleink részére."


Illetve itt csak a Telekom szerepel:


[link]

2023. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

[link]

2023. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ohh!


Bocsi, az akkor király.

Tévedtem, én még ott tartottam, hogy nincs.

2023. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, azóta sikerült megcsinálni!

Segítettek a Yettelnél személyesen, itt van a legközelebbi Yettel egy jó nagy köpésre, 15 perc gyalog, és már az új telefonom is meg van. Azt a Mediában vásároltam, mert nem akarok semmiképp szolgáltatótól függni, inkább kifizettem teljes összegben, és egy teljesen független telefont vettem, meg különben sincs kedvem hűséget aláírni. Kártyásként vígan élem tovább az életem, semmi szükség ilyen agresszív feltételekre.

2023. júl. 6. 19:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Plusz mint azt korábban említettem, nem bízom annyira az IPhone-okban, még soha nem volt nekem IPhone-om, és ha úgy döntenék, hogy el szeretném adni, mert nem tetszik, akkor ne kelljen még a szolgáltatóhoz is rohangálni, hanem így, hogy már rendesen ki van fizetve, könnyebben meg tudom ezt tenni.
2023. júl. 6. 19:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!