Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számít valamit ha régebbi...

Számít valamit ha régebbi készüléket vásárolok és nem kap már sokáig frissitést?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy nem fog működni FB, Instagram vagy bármilyen program ha nem kap már frissítést a telefon. Pixel 4a-t használok évek óta, az a terv hogy beszerzek egy ugyanilyet újonnan amit szintén évekig szeretném használni de frissítést nem fog már kapni addig amíg használatban lesz valószínűleg.
2023. júl. 16. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Még két évig kapni fogja a frissítéseket. Újonnan egyébként már nem lehet kapni.
2023. júl. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
itt kint németben még akad pár helyen. tudom hogy kapni fogja, az a kérdés hogy amikor már nem akkor milyen hatása lesz az applikációkra. tudom e használni stb mert ha nem akkor beújjítok inkább
2023. júl. 16. 03:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem valószínű, hogy 2 év múlva nem működik mert lejárt a termék támogatás, az alkalmazások simán mennek nem támogatott telefonon is még elég sokáig.

Ha ez probléma lenne sokan nem tudnának Facebookozni 😉

2023. júl. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokáig még nem lesz probléma. Pl Youtube-nak Android 8 is elég még, ami már egy 6 éves rendszer.
2023. júl. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Újabb API-t a fejlesztők csak akkor használnak, ha szükséges. Nekem a 2015-ös telefonomon minden működik, ami kell.
2023. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!