Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone telefonon mit jelent a...

IPhone telefonon mit jelent a maximális kapacitás az akunál? Az jó ha 88% a maximális kapacitás? Mert most nekem annyi.

Figyelt kérdés
iPhone 11-em van.

2023. júl. 16. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyorsabban fog merülni.
2023. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2023. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Idővel a telefonok akkumlátora romlik az iPhone-on ki is jelzi, hogy hol tart… nekem pl jövő hónapban lesz 3 éves és 90%


Ha 80%.-on lesz általában akkor ajánlanak akkumlátor cserét

2023. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És miért romolhat gyorsan az akkumulátor egy iPhone-on? Mit lehet tenni hogy ne romoljon gyorsan?

Mert nekem most márciusban lett még csak 1 éves az iPhone-om és az akkumulátora 88%, és 3-as válaszoló neked most 3 éves a telód és 90% a te akkumulátorod az hogy lehet?

2023. júl. 16. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:

12:21


Több összetevő… ugye minden alkatrész más, tehát lehet pont te rosszat fogtál ki… de ént azt hallottam, hogy 2-3 évente általában ajánlott egy csere


Amúgy megnéztem még egyszer tényleg 90%, és nem volt akku csere…



“ És miért romolhat gyorsan az akkumulátor egy iPhone-on? Mit lehet tenni hogy ne romoljon gyorsan?”


Én naponta biztosan töltöm mert Skyshowtime, insta meg játszok is rajta…


De engem nem zavar… a telefon van érted és nem te a telefonért.


Elöző trlefonjaim android volt, ez messze jobb mint az

2023. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik akkumulátornak romlik idővel a teljesítménye. Csak az iPhoneokon lévő IOS rendszer ki is írja az akkumulátorok kapacitását százalékos arányban. És általában akkor jó ha 80% feletti értéket ír ki az IOS rendszer. 80%-alatt már akkumulátor cserét fog kérni / javasolni. De még 80% alatt is használható lesz.
2023. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2023. júl. 17. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!