Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Javítana-e az Android telefono...

Javítana-e az Android telefonom kapacitásán, ha nagyobb micro Sd kártyát teszek bele?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Xiaomi Redme 8-asom van, 32 Gb micro sd kártyával.

Ha egy 64 Gb-os micro SdHC kártyát veszek bele, akkor jobban fog teljesíteni? Online megbeszélésem volt és a linkre lépve nagyon lassan reagált, nem tudtam belépni a chatszobába, mert a telefon teljesen le volt fagyva. Most új telefont nem tudok venni, de ha segít a helyzeten, hogy nagyobb tárhelyet veszek, akkor megteszem.

Tudom, törölgethetnék is, de mivel én is, mint sokan a telefonról postolok, kellenek a rajta levő képek.

Negatív, lehúzó megjegyzésekre nem tartok igényt, tudom, hogy nem értek hozzá. Pont azért kérdezek itt.Köszönöm!



#Android #SDHC #kapacitás #tárhelynövelés
2022. aug. 12. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Csak több sz@r fog ráférni, de mitől lenne gyorsabb?
2022. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Attól hogy több a memória, még nem lessz gyorsabb.
2022. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy sok javulásra nem számíthatsz, bár ez több tényezőtől függ. Ha egy adott alkalmazást az SD kártyára telepítesz, onnan kell betölteni részben/egészben, az mindig sokkal lassabb, mint ha a telefon tárhelyén helyezkedne el. Az SD kártyáknak is van sebesség besorolása, a legalja a Class sebesség kategória. Sajnos a mai napig lehet kapni Class 4, 6 -os memóriakártyákat, még nagy kapacitás mellett is, ezek kb. 4, 6 MB/s írási sebesség (olvasás vmivel több) rendelkeznek.


Ha az adott esetben nem kellett semmit betölteni az SD kártyáról, akkor szükségtelen a cseréje. A problémát a beépített tárhely telítettsége, háttérben futó appok, netán régen történt újraindítás okozhatta. Azt se felejtsük el, hogy nem mai a telefon, azóta már vannak jobbak, tehát ezzel együtt a frissítésre került OS, appok igénye nőtt, a telefon már nem elég erős hozzá, így előfordul a szaggatás, fagyás...

2022. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs nagyobb micro SD kártya. Csak egy méretben készült.
2022. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Kb. olyanhoz hasonlítanám, mintha egy autóhoz utánfutót kapcsolnál. Nem menne tőle gyorsabban.
2022. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Nincs összefüggés a kettő között.

Csinálj egy gyári visszaállítást és csak azt tedd vissza, amire valóban szükséged van. Enneklesz pozitív hatása.

2022. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#3 és #6 os válaszadók! Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!:)
2022. aug. 13. 08:38
 8/10 anonim ***** válasza:
6.-kal mi a baj??? Had tanuljak.
2022. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Megköszöntem neked, semmi baj vele. Hasznosnak jelöltem.
2022. aug. 14. 11:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Azoknak szólt, akik leszavazták. Mindegy, annyira nem fontos.
2022. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!