Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone x fogja kapni az...

Az iphone x fogja kapni az ios 17-et?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni mert valahol azt írják hogy fogja kapni valahol meg azt hogy nem! Illetve a szoftver frissítéseknél nálam megjelent az ios 17 public beta és iphone x-em van…

2023. júl. 17. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ezt érdemes elolvasni:

[link]


Az apple honlapján nincs az iPhone X a támogatott eszközök között:

[link]


De ha nem támogatják, akkor miért jelent meg a béta?

2023. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kapja meg, mivel a hivatalos apple weboldalon nincs a listán, de érdekes hogy a beta meg rajta van.

nem lehet hogy a beta minden eszközön fut, aki letölti, viszont a végleges verziót már nem kapja meg? én csak találgatok, ez lenne a logikus.

2023. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Iphone X nem fogja megkapni, ahogyan az Iphone 8, 8+ és az alattiak sem. Az Xs, Xs Max és Xr még megkapja, viszont nekik is ez lesz az utolsó rendszerük.
2023. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja
2023. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszíró nagyon jól összefoglalta! Úgy hogy az iPhone X már nem fogja meg kapni az IOS 17-es támogatását. De ettől még biztonsági frissítések lesznek még rá pár hónapig. Jövőre már az XS, XS Max és az XR iPhoneok is ki esnek majd az IOS 18 támogatottságból. 2024-ben pedig az iPhone 11 fog ki hullni az IOS 19 támogatottságból. Épp ezért érdemes már most újabb modellre váltani. Az újabb modellen az iPhone 12 vagy iPhone 13 vagy iPhone 14-es szériát értem.
2023. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem fogja haha szoval ideje venni iphone 15-ot.
2023. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os! Az iPhone 15 majd csak 2023 szeptemberében fog meg jelenni. Jelenleg az iPhone 14 a leg újabb model. De értem a célzást. Nekem már 2 példányom is van az iPhone 14-ből. Úgy hogy én most már be tankoltam a 14-es szériából. De egyébként igy igaz, mindig a legújabb modellt érdemes meg venni. Mert arra van a leg tovább támogatás / szoftver frissítés. És mint írtam is az előző válaszomban a 14-es szériáknak a támogatottsága előre láthatólag 2028-ig biztosított. Az még mindig 5 év, igy 2023-ból is nézve.
2023. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, 1 honap mulva megjelenik, vagy lehet 2, nem tudom. Ugyan akkor fog megjelenni amikor az ios 17
2023. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as válaszírónak! Az még 2 hónap! Mert minden évben szeptember a fő IOS verziók megjelenése, és vele együtt szoktak meg jelenni az új iPhone-ok is. Valószínűleg ez 2023-ban is igy lesz. Tehát 2023 szeptember. És általában szeptember közepe, vagy szeptember második felében van az a bizonyos nagy iPhone és az a bizonyos nagy IOS nap.
2023. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!