Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 Edge kb....

Samsung Galaxy S7 Edge kb. hány évig fogja kapni a frissítéseket?

Figyelt kérdés
Megtetszett a telefon, de félek egy év után nagyon belassulna és nem kapná a frissítést. Vagy jobban megérné egy iPhone 6S?

2016. aug. 13. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Felejtsük már el kérem ezt a marhaságot, hogy az androidos csúcs készülékek 1 év után belassulnak...(max akkor, ha tudnának a telefonok füvezni)


3 évre nyugodtan tervezhetsz vele.

2016. aug. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább iphone 6s, azt biztos frissítik még jópár evig.@
2016. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ElekTamás88 válasza:
0%

LG G2 készülékem van, több, mint 2 és fél éve használom. Igaz nem sok frissítést kapok rá, de a mai napig megállja a helyét. Aksi, üzemidő, minden patent.

Hetente, 2 hetente újraindítom, ritkán akad meg, de nem fagy le(2GB memória miatt van).

Az S7 Edge-re nyugodtan számolj 3-4 évet, hisz a Samsung jelenlegi egyik Top telefonja.

iPhone 6s: jó jó, gondolkodtam rajta, hogy megvegyem, de személyszerint még maradok az Andriodnál (G5, vagy S7)

Az iOS-ból még mindig sok minden hiányzik nekem, hogy én azt válasszam (pl tudtad, hogy az iPhone egyébként nem smartphone? (nem okostelefon)), valamint az Android rendszert és telefont még mindig sokkal jobban magamra tudom szabni. Neked kell eldöntened, hogy melyik OS jön be neked, vegyél a kezedbe egy S7 Edge-t, és egy iPhone-t, nézegesd és dönts! :-)

2016. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

(pl tudtad, hogy az iPhone egyébként nem smartphone?)


Wtf...?

Akkor mi, bojler?


Ezt fejts már ki kérlek, had nevessek egy jót.

2016. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!