Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összességében hogyan éri meg...

Összességében hogyan éri meg új iPhone-t (3Gs) venni: előfizetéssel vagy a készüléket magában megvenni gsm boltban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 22:21
 1/6 bp1985 ***** válasza:
IPhone 3gs már nem új. Az új az IPhone 4. Mindenképpen függetlenül, sokkal olcsóbb, és nem kell havonta súlyos pénzeket fizetned. gsm boltba vigyázni kell, mert nem mindegyik ad rendes garit, hanem pl csak a bolt vállal garit rá. Speedshop, extreme digital, ilyen helyeken keress.
2010. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha engem kérdezel akkor azt tudom mondani hogy egyik helyen se érdemes megvenni mert nem éri meg az árát. ha választani kéne a két rossz közül akkor inkább a gsm bolt még mindig...
2010. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Ilyet már nem írok, hogy olcsóbban jobb telefonokat lehet kapni, mert jönnek az IPhone userek, és lepontoznak 0%-ig.:)
2010. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én segitő szándékkal irtam nem az ifon userek basztatásából, viszont láttam már olyan irást ahol egy iphone user az iphonja eladásának napját élete legszebb napjának tartotta és ment is a htc-ér. szóval érdemes meggondolni mert tény hogy nem ér annyit amennyibe kerül.
2010. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Lehet rám gondolsz, én cseréltem 3gs-t hd2-re, ill bazos.sk is, de neki kint van a neve.
2010. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nemtudom lehetséges de ezt olvastam valahol lehet hogy itt gyakorikérdéseken
2010. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!