Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-et szeretnék Magyaror...

Iphone 4-et szeretnék Magyarországon kártyafüggetlenül részletre vásárolni. Esetleg a T-mobile-nál feltöltőkártyás előfizetéssel megvásárolható-e?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tmobile részletet csak előfizetésre ad, amikor először kevés pénzt teszel le, aláírsz egy hűségidőt, és fizetgeted. Feltöltőkártyáshoz 180+ ezer forintot helyben le kell tenni. Akárhogy nézed, részletre vett telefon min.25%-al ha nem felével drágább. Legolcsóbb egyben kifizetni, persze ugye Mo. viszonylatban erre sok embernek nincs lehetősége
2011. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kártyafüggetlenül akarod megvenni, akkor ne mobilszolgáltatóhoz, hanem márkakereskedőhöz menj. Vagy rendelj egyet a gyártótól.
2011. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De miért pont ilyen kalap semmit kell venni ennyiért?

Amibe ez kerül 3 normális mobilt lehet kapni!

2011. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Samsung Galaxy S, olyan mint a villám és fele annyiba kerül.

Egyébként akik Iphone-t akarnak venni nem tudják megindokolni, hogy miért is azt veszik. Egyszerűen csak divatból veszik, mert lehet vele villogni.

2011. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyártótól hogyan lehet rendelni? Úgy érted, hogy Apple boltból?
2011. jan. 8. 13:41
 7/8 14csabi88 válasza:

Én speciel meg tudom indokolni azt h miért veszek iphone-t és h miért használok több mint 20 éve apple-t ... Ez nem divat.. Te azért mondod h divat mert életedben nem láttál még apple-t ha láttál is nem volt 3 percnél tovább a kezedben.. Buta vagy...



Kedves kérdező... Magyaro.-n nincs márkakereskedő csak viszonteladó. azoknál tudsz venni de semmivel sem lesz olcsóbb mint bármelyik szolgáltatónál .. Esetleg annyival jobb a helyzeted a viszonteladónál vásárolt telefonnal h az kártyás és nem kell mellé pluszban az előfizu díját is fizetni ... :)

2011. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

miért kell iphone?


elmail

zenehallgatás

dokumentumkezelés/megosztás/szerkesztés

FTP-kezelés

PHP puska CSS3 puska HTML5 puska

közösségi siteok, appok

olvasás

hírolvasás

blogírás

grafikus programok

ébresztőóra

kikapcsolódás: játékok

GPS tehát navigáció

internetezés

kapcsolattartás

fényképezés

videózás


én cask erre használom...

Galaxy s.... azt cseréltem iphonera, mert a HÚZOTT procin saját ROM-al fejelsztett kernellel a multi-tasking teljesen megölte...

nem divatból használom, hanem mert tökéletes.


t-mobilnál szerintem nicns független. ipon.hu-t nézd meg

2012. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!