Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó az Iphone XS max?

Mennyire jó az Iphone XS max?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont szeretnék venni és érdekel. Tudom nem mostani de érdekel hogy akinek olyana van vagy volt mi a véleménye

2023. júl. 18. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, nekem jelenleg Xs Max van több mint egy éve.

Nos, vegyes véleményem van róla. Nem rossz kis telefon, de ne legyen szétgányolva arra figyelj. Tehát normális akksi, rendesen beragasztott OLED kijelző.

Amit év vettem, abban LCD-re volt cserélve az OLED, sz@rul volt beragasztva, meg az akksija is gyenge már. Tehát cserélhettem kijelzőt 75-ért, hamarosan akksit is kell, mivel már naponta 2x töltöm(81%, 1423 ciklus). Ami szintén 3-40 ropi lesz. Ja meg a kamera is sz@rakodik néha..

Amúgy gyors telefon, jó hangzása van, b@szott jól néz ki, de nálam ennyiben ki is merültek az előnyök.

Tehát ha ilyet készülsz venni, az akksi ne legyen 90% alatt, és jó minőségű kijelzője legyen, és a FaceID is működjön.

2023. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!