Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejoy.hu nak adott el valaki...

Rejoy.hu nak adott el valaki telefont? Szeretnék egy iphone 14-et eladni zsír ujat mivel jobb árat adnak mint bárki más. Kicsit nagy értékű a telefon ezért csak ugy egy román cégnek nem vagyok benne biztos hogy elküldeném. Mennyire korrektek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Én most egy hete küldtem el a Galaxy S10+-m nekik eladásra. Azért nem azt írtam hogy eladtam nekik, mert a kifizetésnél azt az opciót választottam, hogy akkor kapom meg a pénzt, ha ők is eladták (így többet kapok, mint azonnali kifizetésre) Korrektnek tűnnek. Az előzetesen megállapított árra még egy tízest rá is dobtak, mert besorolás szerint jobb állapotú a telefonom mint amit elsőre bejelöltem.

Szóval én már léptem, de pénzt még nem láttam tőlük. Esetleg ha eladták és kifizettek, még jelentkezem. Amúgy az oldalukon azt is írják, hogy 30 nap elteltével így is úgy is kifizetnek. Meglátjuk...

2023. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Jelentkezz mindenképp
2023. febr. 13. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos ma megjött a pénz a Rejoytól.

Nem valószínű hogy eladták, mert azt írták volna, de kifizettek. Ha onnan számolom a kifizetést amikor bevizsgálták és feltették a kínálatukba, akkor pontosan 37 nap telt el. Több ugyan mint a 30 amit írtak, de a pénz is több ahogy írtam előzőleg (#1 vagyok) Na, sok sikert!

2023. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!