Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 velemenyek?

IPhone 11 velemenyek?

Figyelt kérdés

Aksija jó? Jelenleg androidos vagyok, de új telefont vennék, és kiváncsi vagyok erre. Azért néztem ezt , mert a többi iPhonehoz képest olcsóbb. Nagyon gondolkodok, hogy ez lenne e a jobb vagy mondjuk egy Samsung/Xiaomi.

Kibírja egy iPhone 4 5 évig pl vagy kamu és nem?



2023. júl. 18. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem megéri megvenned. akku jó, az üzemidő használattól függ, de egyik bnőm naponta tölti, ő meg van vele elégedve. androidról váltva jó lehet, megismerkedni az ios-szel nem kell újabb modell. inkább ilyet vegyél, ne xiaomit, vagy samsungot, ez az iphone neked teljesen jó lehet. én, vagyis egyik bnőm, csak ajánlani tudja. igen, egy iphone sokáig bírja, 4-5 évig, nem kamu. az iphone 11 2019-ben jött ki, tehát az első modellek 4 évesek, viszont tavalyig gyártották őket, tehát egy éves modellek is kaphatók, főleg ha újan veszed. szerintem jó választás :)
2023. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Kibírja 4-5 évig miért ne bírná ki? Miért lenne kamu?
2023. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Majdnem 4 évvel ezelőtt jelent meg, nem vennék már 11-et..

13 vagy 14-es szériát vegyél vagy majd ősszel a 15-öt.

2023. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem vennék már 11-et, sok szempontból elavultak, mint egy mai alsó-középkategóriás Android (például a kijelző nem OLED, mai szemmel az üzemidő sem "acélos"), ráadásul már eléggé az életciklusa végefelé jár. Jövő ősszel, legkésőbb utána évben kilövik a támogatását.


Persze ha nagyon kedvező áron találsz használtan, akkor még jó lehet, de ha árukeresőn megnézed az új árakat (még a nevetséges 64 gigás háttértárasnak is), akkor azt látod, hogy nagyon elszállt. 173 a legolcsóbb szutyok GSM-ből, egy normális helyről pedig közel 200. Ennyiből már nagyon korrekt, sokkal hosszabb szoftveres támogatással rendelkező, sok szempontból kb. kategóriával jobb droidos telefonok vannak. Pixelek, Samsungok, ha a kínaiakat nem is nézzük.

2023. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!