Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha leesés miatt halk lett a...

Ha leesés miatt halk lett a beszédhangszóró, azt meg lehet csinálni csere nélkül?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Samsung Galaxy A8 (2018) telefont, amit az előző tulajdonosa leejtett, és nagyon halk lett az a hangszóró, amit telefonáláskor a fülünkhöz teszünk, tehát csak kihangosítva lehet beszélni. A hívás közbeni hangerő maximumon van, mikor megkaptam, hard reset is lett csinálva, de nem változott, ugyanúgy halk. Még ilyen tesztelő alkalmazással is próbáltam, ami zenét játszik le azon a hangszórón, de az is halk. Szóval hardveres hibának tűnik, de mégis mi lett vele? Elmozdulhatott a hangszóró, és érintkezési hiba miatt halk? Mert amúgy tisztán szól (pedig szerintem recsegne, ha nem érintkezne rendesen), csak olyan halk, hogy nem érted a másik felet. Ennek lehet csinálni valamit, vagy mindenképp ki kellene cserélni a hangszórót? Nekem amúgy jó így is, csak gondoltam hátha javítható könnyen.

2023. júl. 20. 13:34
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Lehet, hogy elmozdult a mágnes, megtört a ragasztása. De azt nem tudod visszaragasztani.
2023. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meg lehet csináltatni, nem tudom mennyi, de szerintem pár ezer forintnál nem több. vagy ha úgy érzed te is meg tudnád javítani, akkor nyugodtan tudlak biztatni, hogy kezdj bele.
2023. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 feri 45 ***** válasza:
Én hangszóró javító vagyok, de ilyen kis méretű hangszórókkal nem foglalkozunk.Én is a radasztott mágnes elmozdulására gyanakszom. Hangszóró cserét javaslok.
2023. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!