Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan kevés helyen...

Simon Petrikov kérdése:

Miért olyan kevés helyen elérhető a Xiaomi 12T Pro?

Figyelt kérdés
Úgy kb. egy hónapja még elég sok helyen elérhető volt több megbízható bolttal is, meg meg csak ennyi helyen érhető el egy megbízható boltban, és magasabb áron mint korábban. Még a 11T Pro-nak is jó elérhetősége volt akkor, talán még valamivel jobb is, pedig egy évvel régebbi: [link]

2023. júl. 22. 08:59
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
23%

Amikor az emberek ilyet tapasztalnak (ha figyelik egyáltalán, ámbár előfordulhat, hogy valakit pont érdekel, valamiért), akkor tudomásul veszik, hogy ez van és kész.

Hogyhogy miért?

Mit lehet erre válaszolni?

Elfogyott a raktárban, elfogyott a gyárban és akkor?

Számít ez?

A világkereskedelem sok milliárdnyi árucikkéről nem akarunk érdeklődni?

Mi értelme ennek?

2023. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
azt se ertem hogy valaki miert xiaomit vesz 300 ezerert
2023. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12T Pro-ból kevesebbet vettek szerintem (!) az emberek és talán ez az egyik oka annak, hogy csökkentették (sőt nullázták sok helyen a 12T készletét) a készletet már ilyenkor. Másik ami úgy valóban valós ok lehet az az, hogy 2 hónap múlva kb. jön az új T modell állítólag.
2023. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem minek kell fikázni

Szeretem egy rohadt jo telefon és még igy is sokal olcsobb mint egy Samsung vagy iPhone

2023. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!