Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim-kártya feltöltés, telekom?

Sim-kártya feltöltés, telekom?

Figyelt kérdés

Telekomosokhoz szólnék. Egy ideje ahogy látom az applikációban, megszűnt a korlátlan net feltöltési lehetőség, mely 9900Ft körül volt. Már csak 15GB havi megújuló netre lehet feltölteni, melynek költsége 5990Ft.

Hamarosan kiutazok külföldre de EU-n belül, és félek hogy nem lesz elég az a 15GB egy hónapra.

Tényleg nem lehet már több adatkeretet aktiválni, ez nem is fog változni?



2023. júl. 22. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A korlátlan netnek is van roaming korlátja, a 15 gigásnak is.
2023. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a telekom nál van MARATON néven fix adatcsomag ami nem jár le 1 évig érvényes, szerintem abból vehetsz annyit amennyit akasrz tehát előre feltolhatod az adatkeretedet csak gyözzed pénzel:)
2023. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ott van a Domino Korlátlan net 30 napra a megújulók között, 9900 Ft.

EU-ban 29GB adatkerettel.

2023. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

korlátlan net 30 napra 9990.-


az applikációban benne van ...

2023. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Közben utánanéztem az applikáción kívül, hogy ugyanúgy megvan nekem is az a korlátlan net csomag. Mivel már korábban aktiváltam egyszer, később a következő hónaptól nem volt rá szükségem így nem töltöttem fel annyi egyenleggel, ezért most “felfüggesztett” állapotban van. Amennyiben újra lesz annyi egyenlegem, automatikusan újraindul.

Tehát elvileg ha meglesz a kártyámon a 9900Ft, azt levonja és újra élni fog a korlátlan net csomagom, ugye? Azt egyébként tudom, hogy a roaming korlátja más EU-országban csak 29GB, ami belföldön korlátlan lenne, ez így volt a múltkor is.

2023. júl. 23. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem lehet már több adatkeretet aktiválni"


ha nincs mani, nincs neti ...

2023. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!