Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérik még a mai világban a...

Megérik még a mai világban a kis méretű telefonok?

Figyelt kérdés
iPhone-ok elsősorban pl iPhone SE, iPhone 12,13 mini

2023. júl. 23. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sz, hogy megérik-e? Reális áron nyilván igen. A kérdés csak az, hogy neked mire van szükséged. Attól hogy a méretük kisebb, még nem kell sokkal olcsóbbnak lenniük, a hardver nagy része ugyanaz.
2023. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem játszanék rajta, csak átlagos dolgokra kéne
2023. júl. 23. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Megérik-e? Ezt hogy érted? Sok éve vásároltam egy nagy méretű telefont, egy iPhone 6S plust. Egy nap használat után a páromnak adtam. Nekem fontos, hogy egy kézzel átérjem az egész kijelzőt. iPhone SE, iPhone 7, iPhone 12 mini amiket használtam az elmúlt időkben.
2023. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megéri? Inkább érdemes-e. Ha neked a kis telefon kell, akkor igen, érdemes ilyet venni. Ha nem akkor nem.
2023. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
35%

"Megéri"


Hányan fogják még beszippantani a romániai kérdező értelmetlen kérdéseit, melyeknek egyik ismertetője ez a szó?

2023. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
#5 Igazad van, ez is megy a miért vesznek sokan iPhone-t kérdések közé a virtuális szemétdombra. Kár is volt válaszolnom (1). Sajnos az egész oldal tele van ilyen szeméttel. Egy részüket szerintem unatkozó pontgyűjtők teszik fel.
2023. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi számít kis méretűnek?
2023. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5,5 inch körüli telefonok
2023. júl. 24. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!