Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone-t érdemes venni...

Melyik iPhone-t érdemes venni 2023-ban, ha nem akarok sokat költeni, és jövő biztos telefont akarok?

Figyelt kérdés
Nem kell az ótvar Android. Unom, hogy alapból fél millió előre telepített letörölhetetlen alkalmazás van. Azt hinné az ember, ha vesz 400 ezerért Samsung telefont, azért cserébe kap is valamit. Az iPhone-nál nem akarok már sokat költeni, ezért a legolcsóbb olyan telefont akarom, aminek viszonylag jó az aksija, nem túl drága, és 3-4 évig kap szoftverfrissítést. A 12-es milyen?

2023. júl. 23. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Jó lesz
2023. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Nem kell az ótvar Android. Unom, hogy alapból fél millió előre telepített letörölhetetlen alkalmazás van. Azt hinné az ember, ha vesz 400 ezerért Samsung telefont, azért cserébe kap is valamit"

Mit vársz a samsungtól? Az én Android-os telefonomon semmi előretelepített szutyok nincs néhány alapalkalamzáson kívül. Nem is Samsung, hanem Google Pixel.

2023. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Régóta Samsung felhasználó vagyok, és nem rossz telefonok (nemhiába az iPhone és Samsung a legkelendőbb), de amikor életem első drágább telefonját vettem meg, akkor kezdett el zavarni, hogy nem azt kapom a pénzemért, amire számítanék.


A Google Pixel mennyire jó? Mennyire bírja az akkumulátor?

2023. júl. 23. 22:56
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 A teljes napot simán bírja, használattól is függ persze, mint minden telefonnál. Nekem újonnan másfél-két napig bírta. A Pixel 6a kevés használattal 3-4 néha 5 napig is bírja. Nekem még nem volt problémám a Pixelekkel. Egyedüli hátránya, hogy Magyarországon nincs 5G, de ez bármikor változhat. Nincs akkora lefedettség egyébként, hogy sokat számítana. Viszont nagyon megbízható készülékek.


Egyébként milyen Samsung volt az, ami 400ezerbe került? Mennyi a max ár, amit iphonera szeretnél költeni?

2023. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy S23-at vásároltam amikor kapható lett Mo-n a Telekomnál.

Azon is gondolkodtam, hogy a Rejoy oldalról akár iPhone 11-et is szívesen vennék 150 ezerért, ha egy átlag felhasználást kibír a telefon. Igazából minél olcsóbban akarok vásárolni, ezért az árat rád bízom. (Bár lehet fura, hogy pont az iPhone-nál akarok spórolni, de a Samsung telefon vásárlásával átkattant az agyam, és hiába engedhetem meg magamnak, többet nem akarok drágán olyan eszközt venni, amit úgy sem használok ki.)

2023. júl. 23. 23:51
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Iphone 7 már bizonyított ...
2023. júl. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
13,14,15 szériában érdemes csak gondolkodni.
2023. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

15? miért gondolkodjon olyanon ami még megse jelent ha ő most akar venni?

12 es is bőven jó csak a jelenlegi piaci ára sok

11 esre sokan panaszkodtak hogy nem olyan fullos kis teló

2023. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj a sok előre telepített alkalmazással? Nem kell rájuk nézni, el lehet rejteni az ikonját. Mellesleg meg ki lehet kapcsolni az alkalmazást és letörölni a frissítéseket, ezáltal nem fog megjelenni sehol az alkalmazás, kvázi mintha letörölted volna.
2023. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha olyan úgymond csúcskategória érdekel Android téren ami nincs teleszemetelve és bloatware-elve akkor csakis a Motorola Edge 40 Pro vagy Razr 40 Ultra vagy a fentebb említett Google Pixel 7 vagy 7 Pro a nyerö.

Tehát A Motorola és Google mint gyártó modelljei.


iPhone téren én 13Pro alá nem adnám. Az lesz idén 2 szériával régebb.

Itt már volt a 120hz-es kijelzö ami azért egy alap dolog már rég Android téren, és kva nagy visszalépés lenne ismét 60hz (mármint zavarna ebbe biztos vagyok)

2023. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!