Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb ár/érték?: 4...

Melyik a jobb ár/érték?: 4 korlátlan mobil előfizetés plusz otthoni tv+telefon+internet. Telekom magenta, Yettel prime, Vodafone One.

Figyelt kérdés
Jelenleg Magenta vagyok 44 000ft a havi számla. 4db Mobil L + Gigaerős net, otthoni szolg: vez.ip telefon alap+GigaerősNet 1000/1000 + szupercsaládi HD csomag 3 settopbox-al.

#Magenta #Vodafone RED #Yettel #Melyik a legjobb mobil és otthoni előfizetés #Tekekom, Yettel, Vodafone
2023. júl. 23. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Telekom
Yettel
Vodafone
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Telekom viszonylag megbízható, a vezetékes szolgáltatás minősége erősen függ a hálózat típusától, de koax. vagy optikai kábelen szerintem jó.


A Vodafone a UPC vezetékes hálózatát vette meg, szerintem kerülendő, mert azóta mintha szándékosan züllesztenék le a szolgáltatást. A számlázási rendszerük meg csapnivaló, képtelenek integrálni az egészet egy rendszerbe, előbb kérik a pénzt, mint hogy kiállítanák a számlát! A kérdés, hogy ezek után mi várható náluk, főleg így, hogy az állam meg a 4ig megvette azt.


A Yettel-nek tudtommal nincs vezetékes hálózata, kizárólag mobilról nyújtanak mindent, az meg erősen függ a hálózat lefedettségétől és leterheltségétől.

2023. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telekom >>> Yettel >>>>>>>>>>>>>> Vodafone
2023. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A yettel elbukik azon, hogy nincs kábeles szolgáltatásuk. 5G-n van egy alternatív, talán kompetitívnek nevezhető megoldásuk. Ha elérhető nálad, akkor talán... [link]

Otthonnet PRO

Mindenképp a PRO,mert a többi az nem 5G, és nem jó. Illetve lehet azt is, hogy a kábelen valami digi, vagy akármid van, minden más yettel.


Vodafone van nekem most. A mobilnet az egy HULLADÉK. A yettelhez képest. T-ről nincs tapasztalatom a közelmúltból. Viszont van kábeles szolgáltatásuk is, miután megvették a UPC hálózatát pár éve.


T az egy szemét szar banda, de végeredményben ők lehetnek a legkisebbik rossz.

2023. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!