Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefonokon ugye most...

Iphone telefonokon ugye most megjelent az ios17 public beta szeptemberig ebbol nem is fog jonni public beta 2 meg ilyenek? Elso iphone telefonom igy nem tudom

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Be kell lépni valamilyen módon a "béta tesztelők közé", csak úgy nem fog megjelenni bármilyen telefonon a béta.

Ha ezt tudtad és benne vagy akkor elnézést.

Szerintem a hibák függvénye, hogy lesz -e beta2 stb.

2023. júl. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

"Be kell lépni valamilyen módon a "béta tesztelők közé""

Ezt úgy kell csinálni, hogy meg kell születni és akkor már be is léptél.

1-es okostojás a PUBLIKUS bétának az a lényege, hogy bárki letöltheti.


"csak úgy nem fog megjelenni bármilyen telefonon a béta."

De. A Beállítások -› Általános -› Szoftverfrissítés oldalon.


A publikus bétát kevesebbszer adják ki mint a fejlesztőknek szánt bétát. Fog majd jönnib a 2, meg még a sokadik verzió is. Ha megjelenik, a fentebb említett módon letölthető mint frissítés.

2023. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki nem kérvényezi a béta-változat telepítését, akkor csak úgy nem fog feltelepülni magától. Az előző változatoknál is így volt ez.

Simán a szoftverfrissítés opcióval nem fog a béta változatra frissülni.

2023. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
3-as mikor volt utoljára a kezedben iPhone?
2023. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Fél órával ezelőtt volt a kezemben az iPhone, de a téma nem ez.

Az aktuális stabil változatot kaptam minden évben, amíg szeptemberben az új stabil változat meg nem jelent.

Olvastam fórumokat, ahol linkeltek leírásokat miképpen kell kérelmezni a béta változatok telepítését, de sose éreztem késztetést hogy feltegyem az aktuális bétát, mindig csak a szeptemberi dátum után megjelent stabil változatot használtam. Leírták azt is, hogy a sima szoftverfrissítésnél soha nem jön fel semmilyen béta-változat telepíthetősége, hacsak a felhasználó nem kéri.

2023. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Lehet hogy te x évvel ezelőtt egy ismertető alapján beállítottad és azóta mindig feljön a béta-telepíthetőségének lehetősége, ezért vagyok én "okostojás".


De hogy kiderüljön a dolog és lásd: önmagában a sima "szoftverfrissítés" nem teszi fel a publikus béta változatot:

[link]

2023. júl. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen rajta van màr az ios 17 csak vannak benne hibák nálam ilyen kis alap dolgok azért kérdeztem hogy szeptemberig marad is így?
2023. júl. 25. 08:28
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös menj már oda a beállításokba amit írtam és látni fogod, hogy mindenféle béta profilok telepítgetése nélkül is ott van a bétára frissítés lehetősége!


Kérdező hogy a kutyának a fülébe ne lenne benne hiba? A bétának az a lényege, hogy a hibákat felfedezzük, jelentsük és a fejlesztők így ki tudják javítani.

Nem fog így maradni!

2023. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Beállítások > általános > szoftverfrissítés. Itt bekapcsolod, hogy béta frissítések, ekkor megjelenik egy lista, nyilván nem a 16-ot választod, hanem a 17-ből kérsz publikus bétát. Visszalépsz és már ott is lesz a lehetőség a telepítésre.
2023. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A béta frissítések bekapcsolásáról eddig nem volt szó, eddig arról volt szó, hogy "automatikusan jönnek a béta frissítések - anélkül hogy a felhasználónak bármit kellene tennie".

Az én készülékem IOS 15-ig támogatott, azt tényleg nem tudtam, hogy IOS16 esetén - ezek szerint - megjelent egy "béta frissítések" bekapcsolásáról szóló lehetőség. Ezek szerint nem túl régóta van ez, az IOS 16 megjelenése óta.

2. kommentelő erről a konkrét opcióról nem tett említést, ellenben arról beszélt: rögtön ott vannak a béta frissítések.

2023. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!