Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet új telefont keresnem,vag...

Lehet új telefont keresnem,vagy csak egy szerviz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap este fele ráömlött az ice tea a telefonomra (redmi note 9pro)a töltőt is érte,és azt szeretném kérdezni hogy ettől tönkre mehet e a töltő vagy az aksi?És még az lenne a kérdésem hogy tudtok e 70-80-90ezer Ft ért telefont ajánlani?

2023. júl. 25. 09:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Igazából nehezen tölt,hajnali ötkor megnéztem 42%,nem reagált semmire 10percre utána random elkezdett tölteni 78%ra most reggelig,100%ig nem volt képes 9óra alatt,sztem vehetek egy új telefont, szerintetek?
2023. júl. 25. 09:35
 2/2 anonim ***** válasza:

mivel beázott, ezért azonnal szerviz. beázott telefont nem szabad tölteni mert zárlatot csinál, és annál drágább lesz a javítása. én azért elvinném egy szervizbe amíg nem késő, de én néznék már új telefon után.

attól függ milyen márkában gondolkodsz. használt vagy új.

Samsungból, használtan:

Samsung galaxy a42

samsung galaxy a52s

samsung galaxy a71

ha kicsit többet szánsz rá akkor egy samsung galaxy a53

Samsungból újan:

samsung galaxy a13

samsung galaxy a14

samsung galaxy a24

samsung galaxy a23

samsung galaxy m23

samsung galaxy m33

samsung galaxy a33

samsung galaxy a34


xiaomi használtan:

redmi note 10

poco f2 pro

poco f3

xiaomikkal annyira nem vagyok képben, de hirtelen ezeket a telefonokat találtam. én utánanéznék mert sajnos esélyes hogy a javítás nagyon drága lesz, vsgy akár olyan kárt okozott hogy javíthatatlan.

2023. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!