Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A saját feltöltőkártyás...

A saját feltöltőkártyás mobilom univerzális egyenlegéből fel tudom tölteni ugyan ez a telefonom egyenlegét appon?

Figyelt kérdés
Az értelme az lenne, hogy 1 éve töltöttem fel utoljára és muszáj, hogy megmaradjon a telefonszám. Viszont alig telefonálok és egy csomó pénz van rajta, amit lehetne erre fordítani. Tehát elméletileg lejönne róla a 3500ft (30-as) és visszamenne rá a feltöltéssel. Lehetséges így? Próbálta már valaki?
2023. júl. 25. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, ugyanis logikátlan a dolog. Értem, hogy mit szeretnél, logikus, hogy nem szeretnél még 3000 forintot rárakni annak érdekében, hogy még egy évvel meghosszabbítsd, de sajnos muszáj lesz.

Ez sajnos kb olyan, mint ha magadnak adnál kölcsön pénzt :)

2023. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs rá lehetőség.

Úgy tudom, hogy a feltöltőkártyás szám egyenlegéből egy teljesen másik szám egyenlegét sem lehet feltölteni.

Ez csak havidíjas szám esetén működik, hogy feltölteni egy másik számot, és aztán a számlán rajta lesz a feltöltés összege.

Ha már ennyi pénz összegyűlt a kártyán, azt javaslom, hogy vásárold le. Elég sok mindent lehet venni az egyenlegből: [link]

2023. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!