Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android - Milyen fájlkezelő a...

Android - Milyen fájlkezelő a legalkalmasabb erre a célra?

Figyelt kérdés

Szeretem, ha minden fájlomat egy helyen látom, és kényelmes a fájlkezelő, minden funkció elérhető benne, amire szükségem van.

- Azt szeretném, hogy tudjam kezelni a Google Drive, és az Onedrive fájljaimat,

- Szeretnék vele RAR, ZIP fájlokat be, illetve kicsomagolni,

- Szeretnék SFTP szerverhez is kapcsolódni néha.


Milyen ingyenes fájlkezelő a legalkalmasabb ezekre a célokra? Vagy a fizetősök között is nézelődök. Szeretném a telefonom által biztosított minden lehetőséget kihasználni.


2023. júl. 25. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt tudom ajánlani, XDA-ról letöltve azt kapod ami Play-en fizetős: [link]
2023. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez tetszik.


Most csak a lopott verziót használom kipróbálás céljából, azonban ha tetszik, meg fogom venni, nem drága, és ezzel a fejlesztőt is támogatom. Pár napig még tesztelem. Én a jogtiszta szoftvert támogatom, ezért is igyekszem a lehető legolcsóbban megúszni, de cserébe tiszta legyen minden.

2023. júl. 25. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemnem! Ezt XDA tag fejleszti, XDA oldalon direkt teszi ingyen elérhetővé, nincs itt semmi lopás! És felteszi Play-re fizetősként, hogy ha akarják akkor támogathassák.


Van erre még pár példa, pl. F-Droid-on:

Librera ingyenes, ami megegyezik Play-es Librera Pro-val (ott 2000Ft)

OsmAnd~ ingyenes, ami megegyezik Play-es OsmAnd+-al (ott 12000Ft)


A fentieket is a fejlesztő teszi közzé ingyen és bérmentve a direkt FOSS áruházba.

2023. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!