Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A54: Milyen a wifi...

Galaxy A54: Milyen a wifi adaptere?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Galaxy A52S készüléket nyúzok, de a wifijét ott ette meg a fene. Már a másik szobában leugrik 2 csíkra, majd kicsit messzebb az a 2 csík is eltűnik. Holott a szarrágó Xiaomival a speizban is majdnem teljes a wifijel erőssége.

Olvastam, hogy ez azért van, mert a Galaxy A52S készülékbe rossz wifi chipeket raktak, de mi a helyzet az A54-el?

Mert ha jó lenne, eladnám az A52-t, és kipótolnám, és vennék egy A54-et. Amennyiben lehetséges, én maradnék a Samsungnál. Xiaomit nem akarok venni, isten őrizz, örültem, hogy rá tudtam sózni valakire a Mi11Litét. IPhone meg drága, és a szoftvere sem tetszik. A Huaweiben nincs google, és nem tudni, hogy mikor jön jól.



2023. júl. 26. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
2,4 vagy 5GHz-en megy otthon a neted? Mert az utóbbi térereje jelentősen gyengébben megy át a falakon. Nekem a sima A52-esem van, de semmi gondom a itthon a nettel, igaz nem is a Vodafone fehér connect boxát használom hanem egy gigabytes D-linket. Vodafone boxával tényleg problémás volt a net, előző A50-es telefonon wifi-je, meg ehhez képest hulladék volt.
2023. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!