Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 aksi százaléka...

Iphone 11 aksi százaléka fel-le megy?

Figyelt kérdés

1 éves iPhone11 telefonom van, a kapacitása 88%. Egy nap általában kétszer szoktam tölteni. Kb 1 hónapja csinálta azt először, hogy ha 20% alá merült, akkor lement 19-re majd vissza fel 20-ra. Aztán hirtelen le 16-ra, majd a semmiből 18-ra. Akkor kikapcstam és jó lett. Ma ugyanezt csinálta, kikapcsoltam jó lett, feltaktam tölteni. Szerintetek ez normális? Mi lehet a baja? Mit csinálnátok a helyemben, hogy helyre állítsam a problémát?

Előre is köszi a vaszokat:)



2023. júl. 26. 17:09
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
59%

Erre mondhatnánk az iPhone-mániás gyakoris, romániai sznob troll csákónak, hogy naponta kétszer kell tölteni egy iPhone-t?

Nagyon gáz.

Töltsd fel teljesen, utána merítsd le kikapcsoásig, hátha helyeáll a rendszere.

2023. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Kikapcsolásig.
2023. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Végső esetben egy aksi csere segíthet rajta?

2023. júl. 26. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Mérnök úr jól mondja, egy kalibrációt csinálj meg.

A % kijelzős nem mért érték, hanem számítja a rendszer. Kényszerített újraindítást is cisnálj! [link]

Ha a kalibráció után sem jó, akkor az akkumulátor döglött meg.

A napi 2 töltést hogy kell érteni? Mennyire merül le?

Egy új akkumulátorral - feltéve ha gyári akksit rakatsz bele hivatalos szervizben - olyan lesz mintha új lenne.

2023. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DominikX válasza:

Naponta 2x töltöd?

Nekem 4 éves Iphone Xs-em van, de még ezt is csak napi 1x töltöm, pedig már nagyon szar az akksija. Szerintem a tied hibás

2023. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2.válaszadó, köszi:) ha legközelebb előfordul mindenféleképpen megcsinálom!

A napi 2 töltés meg, nem 100%-ra szoktam, hanem ilyen 80, és sosem hagyom lemerülni teljesen, olyan 20-50% közöt szoktam feltenni töltőre.

2023. júl. 26. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges napi 2x tölteni. Töltsd fel 100-ig és 15-20%-on tedd fel töltőre. Nem kell ennyire félteni, semmi baja nem lesz.
2023. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!