Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A TikTok ezt honnan tudja?

A TikTok ezt honnan tudja?

Figyelt kérdés
Apukámnak letöltöttem a TikTokot( nem egy nagy telefon zseni) kb csak hívásra használja meg mostanság TikTokozik is( csak videókat nézeget semmit sem posztol). A minap észrevettem hogy a profilján a fiók neve átváltozott a gyermekkori becenevére. Állítása szerint ő hozzá sem nyúlt ilyenekhez. Ezt mégis honnan tudja a TikTok? Ez kicsit ijesztő

2023. júl. 27. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Na vajon honnan...!? :D Honnan is tudhatna róla bárki bármit, miközben a nap huszonnégy órájában mellette van egy mikrofonnal és kamerával felszerelt, folyamatos hálózati kapcsolaton lévő megfigyelőeszköz? Nem is értem honnan tudhatna bárki bármit...


A régi kémfilmekben még hangyapotroh méretű megfigyelőeszközöket helyeztek el a másikon, azt is lehetőleg úgy hogy ne vegye észre, a jelenkor rabszolgája meg beszerzi magának önként és dalolva, még fizet is érte nem keveset, és nem hogy észrevehetetlennek nem kell már lennie, de egyenesen minél hivalkodóbbnak, lehetőleg alma logóval a közepén, minimum hat hüvelykes kijelzővel.

2023. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Sehonnan. Faterod vagy demens, vagy hazudik.
2023. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
42%

"Ez kicsit ijesztő"


Ez kicsit ismerős duma ebben a szekcióban. Azt nem tudom, hogy a GyK más rovataiban szoktál-e terjeszteni ilyen hülyeségeket.

De a paranoid bolondok gerjednek rá.

2023. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Ez nekem annyira tetszik, hogy pont az elvileg szakmai topikban vannak tisztában legkevésbé azzal, hogy ezek az eszközök hogyan működnek, mire hivatottak, és miből épülnek fel, és mit lehet velük kezdeni.
2023. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Kb. Olyan mint mikor öregapám regisztrált a badoora. Azt mondta, hogy ő nem csinált semmi, egyszercsak jöttek az értesítések meg elkezdtek neki nők írni.

Szóval faterod is addig nyomkodta a tik tokot míg sikerült neki ezt beállítania.

2023. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na akkor tisztázzunk valamit! Aki azt írta valszeg azért mert lehallgatnak az azért nem opció mert apumnak ez a második telefonja és kb csak itthon használja napi 1 órát és mindig félre van téve az ágy mellé. Másodsorban mint mondtam ez a gyerekkori beceneve ami azért ijesztő mert mi sosem hívjuk így a gyerekkori haverjai nevezték el. Szóval értem én hogy senki sem tud erre válaszolni normálisan valszeg sosem tudjuk ezt meg már..
2023. júl. 27. 15:40
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Aki azt írta valszeg azért mert lehallgatnak az azért nem opció mert apumnak ez a második telefonja és kb csak itthon használja napi 1 órát és mindig félre van téve az ágy mellé."


Ebben mégis mi zárja ki a lehallgatást...? Retardáltnak tetszik lenni, kérem!?

2023. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

“Másodsorban mint mondtam ez a gyerekkori beceneve ami azért ijesztő mert mi sosem hívjuk így a gyerekkori haverjai nevezték el.“

8: te meg nem tudsz szövegérteni?

2023. júl. 27. 15:50
 9/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
45%

Szerintem pont ennek rémüldöző kérdezőnek már el lettek magyarázva a dolgok, amikor néha megélénkült a fantáziája.

Ezért is unalmas már.

A történetében vannak változó és visszatérő motívumok.

Régebben még a kezelés ténye is bevallásra került egyszer, ha jól rémlik. Mármint a fantázia elleni kezelés.

2023. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha majd nagyobb leszel, észre fogod venni, hogy az emberiség nem elhanyagolható része így reagál az ilyen jellegű kérdésekre:

- De hát én hozzá sem nyúltam!

- Milyen jelszó? Én nem állítottam be semmit!

Aztán valahogy csak kiderül, hogy mégis.

2023. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!