Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha hívok valakit, de nincs...

Ha hívok valakit, de nincs térerő ahol van, akkor az én telefonom hogy jelez?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van valami gépi hang, hogy az előfizető nem kapcsolható? Vagy csak próbálna kicsörögni, de nem veszi fel senki?
2023. júl. 27. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha van ilyenkor gépi hang (az a női) akkor pontosan mit szokott mondani?
2023. júl. 27. 15:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja, hogy "A hívott szám átmenetileg nem kapcsolható, kérjük, ismételje meg hívását később"


Szolgáltatónként eltérő lehet a szöveg, és a hang, de ez a lényege. A szolgáltató nem tudja eldönteni, hogy miért nem kapcsolható, tehát hogy az ügyfél telefonja ki van-e kapcsolva, vagy technikai okok miatt nem tud a hálózatra csatlakozni.

2023. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a fura hogy egyet csengett és utána jött a szöveg, kétszer is próbáltam, ugyan ez, előtte fölvette. Tiltani szerintem nem tiltott, mert azt tudom, hogy akkor egyet csöng, utána sípol.
2023. júl. 27. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!