Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltató melyik...

Melyik szolgáltató melyik csomagja éri meg ennél a felhasználásnál?

Figyelt kérdés

Havi 2 gigabájtnál alacsonyabb az adatforgalmazásom, valamint 1-2 órát szoktam egy hónap alatt lebeszélni.

Melyik mobilszolgáltató melyik csomagja volna a leginkább megfelelő számomra?

Ha nem muszáj, hűséget nem vállalnék, a feltöltőkártyás konstrukció is megfelel.



2023. júl. 28. 05:32
 1/6 BlackSword ***** válasza:
71%
A hüségidő téged is véd, szóval ne óckodj tőle... ugyanis, ha a hűségidő alatt változtatna a szolgáltató, akkor azonnal felmondhatod a szerződést bárminemű retorzió nélkül...
2023. júl. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket... Van heti több is... Ennyire hülyék az emberek hogy nem tudnak néhány számot sem összehasonlítani?????

Miért mi szomolgassuk ki és hasonlítgassuk össze a szolgáltatók árait helyettetek??

Megnézed a csomagokat, összehasonlítod a számokat és megvan melyik kell neked.

[link]

[link]

[link]

2023. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 pontosan, nem értem hogy lehet valaki ennyire önállótlan. Még egy analfabéta is nagyon max. 10 perc alatt utána tud nézni.
2023. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Javasolnám ugyanezt áramszolgáltatókkal, hogy melyikkel éri meg jobban a telefon feltöltés, melyik csomaggal.


😅🤣😂

2023. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Összegyűjtöttem mindháromnál a neked ajánlott tarifákat.


Előfizetéses tarifák:

Vodafone: Go Light+ ez 3 Gb internetet és 130 percet tartalmaz havi 3990 Ft-ért.

Telekom: 80 perc vagy SMS és 4 Gb internet 4550 Ft/hó.

Yettel: Yettel XS+ csomag 5 Gb internet és 150 perc beszéd 11 hónap hűséggel 5490 Ft, hűségidő nélkül 5990 Ft.


Feltöltős tarifák:

Vodafone: Tuti+ 19 Ft percdíj, ha három hónapra veszed meg az 5 Gb-os internetet, úgy 4990 Ft (ezért 3x5 Gb-ot kapsz, azaz havi 1663 Ft-ra jön ki). Ha két órát telefonálsz és megveszed az 5 Gb-ot, akkor 3943 Ft-ot fizetsz. Azt kell mondanom, hogy ha nem telefonálsz sokat, ezzel jobban jössz ki, mint az előfizetéses csomaggal.

Telekom: Domino 27 Ft/perc. A Maraton 5 GB csomag ára 3990 Ft/hó. Ez annyiból más a többi szolgáltató ajánlatától, hogy nem 30 napra szól, hanem amíg el nem fogy. Tehát (hacsak nem jár le a kártyád) ebből az 5 Gb-ból semmi sem fog elveszni, még egy éven túl sem.

Yettel: 25 Ft/perc és 2500 Ft a 3 Gb megújuló internet (Yettel alkalmazásból rendelve 10% kedvezményt adnak).


Összességében én a Vodafone Tuti+ csomagot választanám, a 3x5 Gb adatot venném meg (egyben fizetve három hónapra sokkal olcsóbb, mint havonta). Első rendeléskor ez drágább lesz, de utána havonta feltöltheted és rajta marad amit nem telefonálsz le, így amikor lejár a három hónap, újra rendelheted az internetet.

2023. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Érdeklődj utánna flottáknak is ott is vannak jó ajánlatok
2023. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!