Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van szolgáltatónál...

Mi értelme van szolgáltatónál telefont venni?

Figyelt kérdés
Most akartam először így lecserélni a telefonom, azt hittem megéri, de drágább és még a csomag havidíját is fizetni kell azon az összegen felül. Amit amúgy is megtennék, de a készülékért miért adnék ki többet?

2023. júl. 12. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Már nem éri meg, régen megérte.
2023. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Azoknak éri meg akik egyszerre nem tudnak/nem akarnak kiadni annyi pénzt egy drágább készülékre.


Nyilván ők is mínuszba jönnek ki a végére, de lehet havonta 10.000 Ft-ot könnyebben kifizetnek 3 éven keresztül mint egyszerre 300.000-et.

2023. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Másodiknak: műszaki áruházak már kedvezőbb részletre adnak.
2023. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Megválaszoltad tökéletesen a saját kérdésedet.

Átlátod te csak valahogy nem jut el a kis buksidba, hogy azért adják a telefont, hogy az ő szolgáltatásukat használd.


Telefonjaik azért drágább mert a reklámot/ posztereket, ... leforgatási költségét is a Vodafone fizeti azaz kifizetteti az ügyfeleivel és így lesz drágább a telefonja.



Gondolom nem sokan ismerik ezt a okosságot, de ugyan ez van az Algopyrin esetében is, ott is a reklámot fizeted meg s nem a gyógyszert, annak is van 4 másik alternatívája amit nem reklámoznak és ezért jóval olcsóbban tudják értékesíteni.


Novalgint, a Flamborint, a Metapyrint és a Panalgorint ezek pár száz forintos gyógyszerek. Az Algopyrin meg 2.500Ft majd a 4 és félszerese.

2023. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Yettelnél azért én úgy nézem, hogy még a legolcsóbb csomagjuk mellé is olcsóbb 10-20 ezer ft-al a telefonok ára, mint egyéb hivatalos helyeken. Ha valaki amúgy is előfizetne arra a csomagra telefon nélkül is, akkor nem akkora hülyeség így venni.
2023. júl. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 Ha pedig eleve egy magasabb csomagot használsz, vagy több is van a neveden (Pl. a saját nevemen van az egész család, fele korlátlan hívás+korlátlan net) , akkor akár féláron is megkapod mellé a telefont.

Az előfizetői csomag havidíját pedig ne számoljuk hozzá, ugyanis azt akkor is fizeted, ha áruházban veszed meg a telefont.

2023. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kifejezetten a vodafoneos ötezres korlátlan net érdekelt volna :(
2023. júl. 13. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Mai napig van a Vodafone -nal korlátlan 150 -es csomag 2427Ft/hónap -ért.

Én azt fizetem évek óta.

Mindenre elég.


A net: /// Fel: 1.3 mbit/ sec --- Le: 18.3 mbit


Kép: [link]

Kép: [link]

2023. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a net elérné a 3.000Ft/ hónapos árat akkor inkább már lopnám.


Egy évre a netért 60.000Ft -ot fizetni ostobaság...


5.000Ft x 12 hónap= 60.000Ft!

2023. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A telekomos tízezer per hónál bármi jobb
2023. júl. 13. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!