Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges már nem működő...

Lehetséges már nem működő telefonról átvinni a képeket valahogyan?

Figyelt kérdés
Van egy régi Samsung telefonom. Sajnos már nem működik, be se kapcsol. Viszont nagyon sok kép maradt benne, amit szeretnék megmenteni. SD-kártya nem volt benne. A mostani telefonom is Samsung, ha az segít.

2023. júl. 28. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Egy működésképtelen autóval el lehet furikázni a Balatonra? Ha nem működik a telefon, akkor másolni sem fog. Ugye.
2023. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Esetleg itt:

[link]

2023. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kérdeztem csak, nem kell egyből lehordani. Gondoltam van rá valami mód, amilyen fejlett a technológia.
2023. júl. 28. 18:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van. Mennyit szánsz rá?
2023. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szervizben kérdezted?
2023. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem még, annyira nem fontos igazából. Csak jó lett volna, mert sok emlék volt rajta. Mert kb. mennyibe kerül egy ilyen folyamat? Jobban szerettem volna házilag itthon őszintén, reméltem van rá mód.
2023. júl. 28. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet kísérelni a telefon javításat szervízben. Lehet csak csatlakozó, töltő chip hiba, akkumulátor, kijelző stb... Nyilván ha processzor vagy memória akkor buktad.


Meg próbald meg töltőn hagyni akár egy napot is, nem baj eleinte úgy tűnik semmi nem történik. Ha nagyon behalt az akksi az állásban, néha órák kellenek amig elkezd tölteni... vagyis úgy kezd tölteni, hogy az látszik is.


Próbálj akksit cserélni.


De néha ha az akksi nagyon halott, akkor a töltést megv sem kezdi a telefon. Ha az akksi kivehető, akkor a +/- pontjára labortáppal próbalj meg néhány száz mA árammal töltest adni, de soha nem menjen 4,1V fölé. Se ezt csak akkor próbáld ha teljesen erthető mit miért teszel, és a tápegységeden áramkorlát is beállítható.

2023. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Háát, nem hinném szervíhben meglehetne ezt már menteni. Sajnos betört a kijelző, utána az én hibámból adódóan belefolyt valami a törésen keresztül. Eleinte még bekapcsolt, de nem hinném hogy működne már. Azért megpróbálom. Köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 28. 18:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Mégis milyen otthoni egyszerű megoldásra számítottál? Itt naponta jönnek betört kijelzővel...
2023. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem sérült a merevlemez, meg lehet menteni.

De macera és eszköz kell hozzá.


Szerviz a legjobb lehetőséged. Szerintem olyan 30-40 ezer körültől kezdődik majd.

2023. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!