Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell átállítani és hol?...

Mit kell átállítani és hol? Redmi Note 9 okostelefonon, ha balról jobbra elhúzom a "kijelzőt", akkor bejön a Google kereső és azalatt cikkek címei, hírek. De ez engem nem érdekel és zavar, amikor néha véletlenül megérintem és előjön.

Figyelt kérdés
Mások telefonján más jön be ott, pl lépésszámláló. Hol kell beállítani, hogy inkább a lépésszámláló és egyéb dolgok legyenek onnan elérhetőek, nem pedig a Google hírek?

2023. júl. 29. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Amiről írsz az a Google Discover. Erre rákeresel a telefon beállításai között, akkor ott ki tudod kapcsolni.

Az, hogy ott a lépészámláló jöjjön be, az szerintem a gyári launcherrel nem megoldható MIUI rendszeren, de majd kijavítanak ha tévedek.

2023. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1. Nem tudtam, hogy az a neve, köszönöm szépen, hogy megírtad. Kikapcsoltam.

Most nem jön elő balról semmi.


További teendők?

2023. júl. 29. 21:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Nics további.
2023. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
2023. júl. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4. Megnéztem a videót. Ez a felvétel nem arra vonatkozik, mint a kérdésem, de nem baj, mert volt pár reklám, amit a videó alapján kikapcsoltam. (Volt már, amit magamtól is megtaláltam régebben, hogy hogyan lehet kikapcsolni, mást pedig még eme videó segítségével sem sikerült, mert ezen a telefonon nem így van.)


Mindenesetre a fenti kérdés nem a reklámok kikapcsolására vonatkozott.


Azt a Google Discovert kikapcsoltam a kedves #1. hsz. hozzászólása alapján.


Azok nem reklámok, hirdetések voltak, hanem hírek.


Másoknak, akinek hasonló (nem pontosan ilyen) telefonja van, nekik onnan balról mást lehet elővenni. De annak sem tudom a nevét.


Nekik ott van a lépésszámláló is pl, de szerintem más egyéb is.

Az mi lehet, mi lehet a neve, hogyan lehetne beállítani?

2023. júl. 30. 13:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs választási lehetőségként ott, ahol a Discover kikapcsoltad, akkor sehogy. De szerintem az sem kevésbé zavaró.
2023. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az is zavaró lenne, nem tudom.


Több ismerősöm is van, akinek valamilyen Redmi telefonja van (ha jól tudom, egyiküknek 7, másiknak 8, harmadiknak talán 10) és mindegyikük onnan balról elő tud venni dolgokat (nem csak a lépésszámlálót).


Tkp én a lépésszámlálót nem is akarom használni, csak érdekelne, hogy mi marad ki nekem onnan balról...


Elnézést a megfogalmazás miatt.


Tőlük most nem tudom megkérdezni (hosszú) és a telójukat sem tudom megnézni, messze vannak.

2023. júl. 30. 17:04
 8/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

5.

Azt én értem, hogy te nekem ezt úgy elmagyarázod, mintha én nem érteném.

Legfeljebb te nem nagyon érted, hogy én mire értettem (tágabb kontextusban).

2023. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pár napja mindkét ismerősömmel találkoztam és megnéztem a telójukat. Az övék régebbi típusú és azokon van alapból lépésszámláló.
2023. aug. 16. 07:02
 10/12 anonim ***** válasza:
A tiéden egyáltalán nincs, nem csak jobbra húzva nincs?
2023. aug. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!