Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tiltva van egy szám, azt...

Ha tiltva van egy szám, azt minden Androidos telefonnál jelzi, ha keresett?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha letiltok egy számot, akkor attól függetlenül hogy tiltva van, kapok róla értesítést a hívások közt, hogy próbált keresni de el lett utasítva a hívás. Nekem Androidos telefonom van, enyémen így működik. Minden más Androidos mobilon is így van, vagy van olyan is, aminél nem is jelzi a tiltó félnek hogy a tiltott próbálta keresni?
2023. júl. 30. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Sosem értettem ezt a baromságot, hogy miért jelzi, hogy a TILTOTT szám keresett. :D
2023. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen be lehet állítani, hogy ne jelezze, hogy tiltott szám hívott.
2023. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beállítás kérdése.
2023. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Nálam pl. úgy van, hogy nem jelzi, de utólag is bármikor visszanézhető.

Illetve az SMS-eket sem mutatja, de utólag azokat is el lehet olvasni, ha a három pontra nyomva kiválasztom a "tiltottak" menüt.


Ja, és hogy mi értelme?

Nos, tegyük fel, hogy valaki komolyan zaklat.

Letiltod és feljelentést teszel a rendőrségen.

Egy hét múlva behívnak tanúskodni.

A kezedben a bizonyíték, hogy azóta hányszor keresett, és milyen SMS-eket küldött.

2023. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefonfügő lehet. Volt Huawei P9-esem, annál a letiltott hívás esetén megjelet egy kis jel a felső sávon, hogy volt egy elutasított hívás. De utána Samsung telefonjaim lettek ( A50 és A52) azon semmilyen értesítés nincs tiltott, elutasított hívás után.
2023. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az A40-m mutatta a hívás infóban hogy ha a letiltott próbált hívni, most A52s-m van, ezt nem tudom, hogy mutatná e.
2023. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én Nokia x10 ha letiltok egy számot akkor nem is mutatja hogy kerestek.
2023. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!