Mit jelent a mAh?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez pontosan? Mert kinéztem egy telefont, aminek 5100 mAh a kapacitása. Ez jót jelent egy telefonnál?
2023. júl. 30. 17:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én csak azt szeretném, megtudni hogy jót jelent-e egy telefon esetében az hogy 5000 vagy 6000 mAh-s az akkumulátora. :D
2023. júl. 30. 21:14
 12/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok alattomos és pofátlan? Lehet hogy néha igazad van technikai ügyben, de másokét sosem ismered el, nem feltétlenül ennél a kérdésnél, mintha korábban mindenki hülyeséget írt volna, de jöttél te, és helyreállt a világ rendje. És még hálát sem vársz el...
2023. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11

igen, jót jelent, szóval nyugodtan megveheted a telefont, jó az akku teljesítménye:)

2023. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

12.

Nem tudom, miről beszélsz névtelen.

Amiről én beszéltem, hogy a 9. beírás valami végtelen felháborító visszataszító alattomos undorító, az én számomra.

Most komolyan, mi a szar bajotok van nektek, szar alakok?

Nem lehet már itt megírni egy szakmai hozzászólást anélkül, hogy ne piszkálódjon valami kicsinyes buta ember?

Mit foglalkozik az ilyen más írásával?

Foglalkozzon magával!

2023. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Szerintem amit írtam (9), legfeljebb egy kicsit cinikus volt, de semmiképpen nem "felháborító visszataszító alattomos undorító". De ha így érzed, hát bocsánatot kérek.
2023. júl. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Itt a legváltozatosabb ürügyekkel szólogatnak be a szakembereknek, azért is rágtam be:

- Van itt egy gyűlölködő figura, az belém köt, ha túl hosszú "ömlengést" írok (valójában egy logikusan felépített szakmai hozzászólás, melyben egy felesleges szó sincs, hiszen én sem vagyok magam ellensége, igyekszem rövidíteni).

- Amikor siettem és röviden írtam, mellékes dolgokra nem kitérve, lelkesen lecsapott arra, amit én nem említettem (de felesleges is lett volna). Akkor amiatt hülyézett. Normális?

- Most meg itt volt egy újabb változata a tök felesleges megjegyzésnek (9) és mindig van újabb.

2023. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!