Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont éri megvenni...

Melyik telefont éri megvenni max 120.000Ft-ért?

Figyelt kérdés

Nincs nagy elvárásom. Tudom , hogy ez nem a csúcskategória, de ettől többen nem adnék telefonért.


Nagyon sok tesztet, véleményt olvastam már különbőző telefonokról, de még így sem tudok dönteni, ezek alapján eddig a Xiaomi felé húzok, de sajnos vagy nem sajnos abból is van 1000 féle így kicsit elvesztem.


Ami fontos:

- jó akksi, lehetőleg 4500-5000mAh, azért bírjon egy napon normál használat mellett töltés nélkül

- viszonylag szép képeket lehessen vele csinálni ( főleg emiatt gondoltam a Xiaomit)

- emellett nyílván olyan alap dolgok, hogy ne fagyjon le, ne melegedjen túl, vigye normálisan az alap alkalmazásokat mint pl a messenger, face stb.


Ezeken kívűl semmi extra igényem nincs , nem szeretnék rá profi játékokat tölteni stb. Csak hétköznapi használat, böngészés, fotózgatás.


- 5G elhanyagolható

-jack csatlakozó viszont nem hátrány


Ezek alapján melyik telefonokat ajánlanátok ebben az árkategóriában? Xiaomin kívűl is jöhetnek javaslatok.



2023. júl. 30. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél Iphone XS-t a maradék pénzt meg fagyizd el!
2023. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2023. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább a Samsungoknak szokott általánosságban nagyon jó kamerájuk lenni, Xiaomikra kevésbé jellemző, de azért abból is akad néhány kivétel, és ennyi pénzért összeségében szerintem a Xiaomi Poco X5 Pro 5G a legjobb telefon, még kamerában is jó!
2023. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!