Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik samsungot érdemes...

Melyik samsungot érdemes megvenni 2023-ban?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam hogy veszek egy új telefont, és az S23ban gondolkodtam. Néztem róla teszt videókat, megtetszett mert nem az a hatalmas tepsi méretű telefon, a dizájn is tetszik.


Gondoltam azért mégis kikérem itt az embereknek a véleményét hogy kinek milyen a tapasztalata a különböző samsung telefonokkal.

Melyiket lenne érdemes megvegyem?


(Emellett szívesen fogadok ajánlott samsung vezeték nélküli fülhallgatókat és okos órát is, hogy nektek milyen van, vagy melyik a legjobb.)


Köszönöm annak aki normálisan válaszol nekem!



2023. júl. 6. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak megerősíteni tudlak a választásodban, S23 nagyon jó készülék. Nekem még nincs, de volt szerencsém a kollégámét kicsit tesztelgetni, és én is emellett döntöttem, csak én a Plus-t fogom megvenni.
2023. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
S23, vagy kivárod az S24t jövő év elején, ha szűkös a keret akor S22
2023. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az S23 kiválóan sikerült telefon, az S22 annak idején nem volt ennyire jó.


Okosórákban is jó a Samsung, de ha kifejezetten sport célra kell, akkor a Garminokat szokás ajánlani. Ha mint általános okosóra kell, akkor a Watch 5 remek választás, raádásul ha belfér neked az, hogy szürke importból veszed, akkor még meglepően olcsó is.

2023. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!