Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rendszerezitek?

Hogyan rendszerezitek?

Figyelt kérdés

A fotókat, videókat és egyéb fájlokat a telefonotokon. A telefonomon általában nincsenek fájlok, ha igen, kevés, mindenki másnál viszont több száz vagy ezer is van. Leginkább a rendszerezetlenség zavar, de nem tudom még mi okai lehetnek.


Ti hogyan tároljátok az adataitokat? Volt már ilyen veletek?



2023. júl. 31. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem rendezi magát minden hónapot külön mappába pakol. (Kép, videó)
2023. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
A telefon a legkevésbé biztonságos tárolás szempontjából, szóval én semmit nem tárolok a telefonon, amit nem akarok, hogy elvesszen. Számítógépre/pendrivera/felhőbe mentem, ott meg dátum szerint mappázom.
2023. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Mit kéne külön rendszerezni? A képeket videókat, alapból jól kezeli a telefon, hónapra, napra lebontva.
2023. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 és #3, nektek milyen telefonotok van?


#2 Melyik felhő szolgáltatásba mented? A pendrive mennyire tartós? A telefon miért nem biztonságos?

2023. júl. 31. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

A telefonon nem rendszerezem, megteszi helyettem a telefon.

Számítógépre töltve mappákban évek - hónapok - hetek - napok szerint, ahogy adja.

A mappák neveibe beírom a dátumot, ha volt valami esemény, akkor annak a nevét, címét is.

2023. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

#2 vagyok: Google Photosba menti automatikusan. Kinek mi a véleménye róla, én szeretem. Rosszul írtam, nem pendrive-ra, hanem külső winchesterre szoktam menteni. Sokkal tartósabb, mint egy pendrive. Nem egyszer jártam már úgy, hogy a pendrive egyszer csak gatya lett, szóval az elsősorban csak adathordozásra való, esetleg olyan adatok tárolására, amik nem okoznak problémát, ha eltűnnek.

A telefon pedig azért nem biztonságos, mert bármi megzavarodik benne, ami miatt nem tudod bekapcsolni, tönkremegy az aksija vagy használhatatlanra törik a kijelzője, rosszabb esetben semmilyen módon nem fogod tudni lementeni a rajta tárolt cuccokat.

2023. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld!:)


#6 - Milyen külső merevlemezt használsz? Jelenleg pendriven tárolok fontos adatokat, de akkor nem ott fogom ezentúl.

A Google mennyire biztonságos?

2023. júl. 31. 13:18
 8/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok nekem iPhone Xs Max van. Rendszerez mindent külön. Ha akarom, tud tárgyak/ személyek alapján is rendezni, pl amin én vagyok azokat külön teszi, amin növények azt megint külön, az állatos képeket külön, a járműveket megint külön.

Van külső merevlemezem HGST típus. Arra mentek meg másodlagosan a laptopra abban egy Western Digital HDD van.

2023. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az iphone ezen funkciója baromi jó lehet.:)
2023. júl. 31. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:
7# nem baj, ha legalább 3 helyen van mentés.
2023. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!