Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti hogyan rendszerezit...

Lányok, ti hogyan rendszerezitek a már hordott ruháitokat?

Figyelt kérdés
Hogyan tároljátok azokat a ruhákat, amiket már egyszer felvettetek, de még nem kell kimosni? Ilyen pl. egy farmer vagy pulcsi, ami ha mondjuk 1-2 órát rajtam volt, nyilván nem kell kimosni, de nem szívesen tenném már vissza a szekrénybe a tiszta ruhák közé, így mindig a szobámban a széken köt ki összehajtva, de már kicsit zavar, mert elrontja az összképet a szobámban, mivel elég sok ruha összegyűlik így egy héten. Adnátok néhány ötletet, hogyan rendszerezzem ezeket a ruhákat? Ti hol tároljátok a már felvett, de még hordható ruháitokat mielőtt a mosógépbe kerülne? 16/L

2021. jan. 11. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Van egy egyrészes vállfás kis része a szekrényemnek. Ott vannak felakasztva a nadrágok és leggingsek (egy vállfára) és a pulcsik, felsők.

A pólók az alsó részére vannak ráhajtogatva, és mellette a szoknyák. Ja, és a melltartóknak is van külön vállfája.

2021. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát... van egy szék. :D
2021. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én speciál simán visszarakom a ruháim közé, mert a fejemben van, hogy mikor és hol volt rajtam, és ha visszarakom akkor az sosem olyan koszos/büdös hogy a többi ruhának ártana
2021. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem gyűjtöm. Kímélő öblítésre beteszem.

Amúgy egy puff, lábtartó, amibe bele tudod tenni? Vagy zárható ruhazsák/doboz a szekrény aljába illatpárnával

2021. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Én az ágyam lábam felőli végére teszem, és addig hordom, míg össze nem koszolom/le nem eszem/büdös nem lesz.

Persze ezt ne úgy képzeljétek el, hogy 4napig ugyanabban a szettben megyek iskolába, hanem, ha egy kényelmes felsőt hordok hétfőn házon kívülre, akkor másnap azt hordom itthoninak.

2021. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Többnyire a kanapén landolnak, ha pedig jön valaki, vagy használjuk a kanapét, vagy netán pakolászós hangulatom van csak úgy, akkor elkezdem vissza hajtani őket a szekrénybe. A felsőket mert nálam azok max 2x bírják ki, van ilyen kis pici ruhás polcom a ruhás szekrény mellett és oda hajtom.

De egyébként elég nehezen tudok így rendszert tartani, mert szinte mindig mást veszek fel, úgyhogy hamar összegyűlik a még nem mosós cucc.

2021. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Van egy üres polc a szekrényemben, oda teszem. Vagy a szennyes kosár lezárt tetejére.
2021. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En fiu vagyok es sehogy csak bedobalom a szekrenybe vagy a foldre vagy az agyra eppen ahova repul
2021. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Székre dobva. Felszabadítottam nekik egy polcot a szekrényben, de oda elkezdtem azokat a ruhákat pakolni, amik ki vannak mosva és vasalva, de nincs kedvem szétválogatni. Ha épp megjön a kedvem takarítani, akkor az összes kallódó ruhát bedobom a szennyesbe, akkor is, ha csak pár percig volt rajtam.
2021. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!