Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S23 Ultra...

A Samsung Galaxy S23 Ultra tényleg olyan jó telefon, mint amilyennek mondják?

Figyelt kérdés
Idáig csak A7 és J(5?) telefonom volt. Hamarosan megkapom az első fizetésem, és szeretnék venni egy jó telefont. Muszáj is, mert a jelenlegi beázott annak idején, és nyáron és télen rendszeresen túlmelegedési/kifagyási problémái vannak, az akksi is alig bír ki egy munkanapot. Olyan kellene, ami azért bírja a használatot, és akár játszani is lehet rajta, emellett szép képeket készít. Több oldalon láttam, hogy ezt akár játékra is lehet használni. Egyelőre csak a Magic Awakenedre meg Genshin Impactra gondoltam, de jelenleg nem játszom mobiljátékokkal, nem tudom ezekhez ez elég lenne-e. Idáig csak Samsung telefonom volt, egyelőre maradnék a Samsungnál.

2023. júl. 31. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Csúcskategória, ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor nem lehet vele mellélőni.
2023. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve, milyen a vízállósága? A jelenlegi telefonomnak ugyan egyáltalán nem volt, de azért a rossz emlék miatt mindenképpen olyat akarnék, ami azért nem hal le, ha hirtelen pocsolyába esik, beleesik a csapba, vagy ilyesmi :D (Nem tervezem amúgy feleslegesen víznek kitenni.) Azt olvastam, hogy "Galaxy S23 Ultra has been tested for immersion in 1 meter or more of fresh water for 30 minutes. So, if you accidentally drop your phone in the pool, it should probably be fine if you pull it out quickly. But it might get damaged if left submerged for a long duration or exposed to salt water.", de azért érdekelne, hogy valakinek van-e konkrét tapasztalata ezzel.
2023. júl. 31. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem teljesen felesleges fél milliós zászlóshajót venni, főleg rögtön az első fizetésed ráköltve, ez nem pénzügyi tudatosság, csak sima pénzszórás. Ennél sokkal olcsóbbakon is lehet játszani, és a vízállóság sem akkora technikai kihívás, és vigyázni is lehet rá, hogy (a gondolom mindennapos, és rendkívül gyakori) pocsolyákba ejtést is kibírják. Samsungot is vehetsz ennél sokkal olcsóbban, az én 2017-es A3-asom pl. még tökéletesen bírja (eltekintve persze a komolyabb frissítésektől).
2023. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Részletre venném, előtte viszont mindenképpen utánajárok a lehetőségeknek a Telekomnál. Új telefon mindenképpen kell, inkább a kérdés az, hogy melyik legyen. Az A53 5G volt még a másik ötletem. Csak gondoltam, csúcskategóriás telefonom sosem volt, egyszer kipróbálnám. Még meglátom, hogy hogy lesz a fizetésem pontosan nettóban, lehet, hogy csak egy A53 5g-t veszek csak, és valóban nem az elsőből. Az A 53 vagy 54 érné meg jobban második opciónak?

Én a saját A7-es telefonomat a beázás előtt sem szerettem, mert homályos, életlen fotókat készített, bármit csináltam vele, nem készített szép képeket. Az A5 2016 telefonom sokkal jobb képeket készített, mint az A7 2017. Viszont, a javára legyen írva, hogy pár ezer forintból megjavították a beázott részt, és azóta is működni működik, még ha nem is maxon.

2023. júl. 31. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Samsung csúcstelefonból vegyél egy használt 3 éveset, még mindig lenyomja a mostani középkategóriásokat :D
2023. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha részletre vennéd, úgy még drágább, de most nem megyek bele ebbe, te tudod. A53 5G / A54 összehasonlításokat gondolom kerestél...

[link]

2023. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Na vajon a világ egyik legnagyobb mobiltelefongyártójának a csúcskészüléke tényleg olyan jó lehet?? VAJON..? TÉNYLEG???


Ha ilyen kategóriában nézelődsz, akkor pedig a vízállóság nem szempont a gyártóknak. Egy alap fröccsenésállóságot bírnak, tehát amit leírtál, az ip57 az ilyen.


Amúgy nem tudom mi a szart sikerült találnod első munkádnak, hogy rögtön két havi átlagfizuba kerülő telefont nézegetsz... gratulálok hozzá,,de valami pénzügyi tudatosságot is rakj mellé. Ne herdáld el, hanem fektesd be.

2023. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!