Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy még mindig működő...

Van egy még mindig működő iPhone4s készülékem, amin van 1200 fotóm. Ezeket szeretném lementeni. (?)

Figyelt kérdés

Voltam az apple szaküzletben és szervizben és nagyon sokat segítettek. Kiderült, hogy a képek el vannak mentve, csak nem az iCloud Drive-ba, hanem az iCloud Drive fényképek részbe (ha jól értettem). Megmutatták, de kicsit nekem gyors volt a dolog.


Hol a jó életben van az iCloud Drive fényképek rész? És ha megtalálom, akkor egyesével kell kijelölnöm 1200 képet? És hogy kerülnek azok a képek a laptopomra/szgépemre? (A telefont már nem tudom megtartani, mert nagyon régi, nem támogatott, nem lehet rajta netezni és az akksija is éppen működik még, de már nem sokáig.)


Bármilyen segítségnek örülnék és lécci úgy mondjátok el, mintha ált. iskola alsó tagozatos lennék az 1980-as években.


(Még annyi van, hogy a "fotók" ikonra kattintva van egy ilyen, hogy

- összes fotó: 1258 db

- iPhone képek: 114 db.


A 114 db az az 1258 db között van?)



#iPhone 4S #fényképek lementése
2023. aug. 1. 12:05
 1/5 A kérdező kommentje:
...
2023. aug. 1. 12:05
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a 143 képet, azokat vmikor sikerült már lementeni. (Végképp nem értem. Azt hittem, hogy a 114 "iPhone kép" van meg, de most megnéztem, az "összes fotó" kategóriából még a legutolsó 29 kép is lementődött.)
2023. aug. 1. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Számítógépről lépj be: www.icloud.com és nézd meg mi újság.
2023. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2023. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3, 4


Köszönöm.


Teljesen elvesztettem a fonalat. :( Megvannak a képek és nem tudom őket feltölteni, mert azt írja ki, amikor fel akarom tölteni őket, hogy "nincs a keresésnek megfelelő elem". WTF. Képernyőmentéseket mellékelek.


[link]

2023. aug. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!